Pražská burza posílila. Zisky vedla Fortuna, ČEZ setřásl ztráty


17:24 • 10. listopadu 2015

Tagy: pražská burza, Akcie, ČEZ, Erste, Fortuna

Index PX dnes přidal 0,6 % při celkovém objemu 592 milionů korun. Fortuna další den v řadě byla nejlépe performujícím titulem, +3,9 % . ČEZ po slabém openu během odpoledne otočil a zakončil na denním maximu +1,1% při celkovém objemu 350 000 kusů. Ráno reportoval výsledky a úvodní pokles, ze kterého se akcie dokázaly vymanil, byl důsledkem zhoršení celoročního výhledu pro EBITDA i zaostání čistého zisku za očekáváním. 

ČEZ zhoršil celoroční výhled, zisk zasáhl odpis aktiv

Erste přidala 0,4% po zvýšeném doporučení od Citibank. KB při silném objemu 50 000 kusů se neodpoutala od úrovně 5100 Kč, zahraniční investoři dnes byly  aktivní na obou stranách. 

Napsat autorovi RSS

Jeho hlavním zaměřením je proprietary trading, market making. Má dlouholeté zkušenosti s obchodováním cenných papírů, akciových derivátů a FX. Od roku 1995 je držitelem makléřské licence MF ČR. V minulosti působil jako vedoucí oddělení Equity Sales and Trading ve společnosti Patria Finance a CAIB Securities, předních akciových obchodníků s cennými papíry. Je členem burzovního výboru pro burzovní obchody BCPP. Přejít na diskusi

Top zprávyKurzy k článku
ČEZ

;

ERSTE

;

FORTUNA

;


Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.