Bezrizikové akcie

O projektu

Radim Krejčí

Vážení čtenáři,

v roce 2014 jsme spustili nový portál o ekonomice, financích a investicích. Zpravodajství Roklen24.cz je součástí finanční skupiny Roklen, v rámci které budujeme platformu produktů a služeb nejen investičního bankovnictví, která bude v podmínkách České republiky unikátní. Velký důraz klademe na nové technologie a individuální potřeby našich klientů. Ve vyspělých zemích se tento přístup označuje novým slovem FinTech. Jak pěkně píše redaktor Roklen24 Jan Berka v tomto článku je FinTech všechno, co inovuje současný zkostnatělý bankovní systém.

Portál Roklen24 jsme spustili a dále jej vyvíjíme proto, abychom s Vámi mohli sdílet naše znalosti a informace ze světa investic a ekonomiky. Věříme, že pouze s maximem informací Vám můžeme umožnit činit kvalifikovaná a přesná rozhodnutí o vlastních nebo firemních financích. Krom online finančních dat a zpravodajství bude portál Roklen24 obsahovat i služby pro registrované uživatele a profesionály, nástroje, tabulky a analytické funkce.

Vzhled portálu měníme průběžně, přidáváme nové funkcionality a online data z finančních trhů. Poslední velký redesign portálu proběhl 10. května 2016. Kompletně jsme změnili grafiku, stránka je ve webových prohlížečích výrazně širší. Důraz jsme dali na zlepšení přehlednosti a kategorizaci zpravodajství. Přibyl i nový obsah, například jednoduchá oceňovací kalkulačka Value-MAT nebo prohledávač akcií dle zadaných parametrů Stock Screener.

Do poloviny roku bychom chtěli ještě stihnout spustit rozšíření portálu pro registrované uživatele. Poté přijde na řadu placený obsah pro profesionály. Se švýcarskou společností SIX Financial Services připravujeme datový terminál, dále spustíme online platformu makroekonomických ukazatelů české i světové ekonomiky včetně prognóz RoklenPro Economics a součástí placené nadstavby bude i Research.

Své náměty a připomínky prosím pište na info@roklen.cz.

Děkujeme.

Radim Krejčí
ředitel projektu Roklen24.cz

Autoři

 

Kontakty Redakce

+420 236 071 600
info@roklen.cz

Václavské náměstí 9
110 00 Praha 1

 

Inzerce

Umístěte svou reklamu na Roklen24 a oslovte zajímavou čtenářskou skupinu, zároveň tím podpoříte tento náš nový projekt. Více informací o možnostech inzerce naleznete ZDE.

 

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.