Další články

Budoucnost podle Tomáše Sedláčka: Po Windows přijdou „Doors“

Vstupujeme do nového světa. Náš mobilní telefon postupně vysává hmotný svět kolem nás. Vytvořili jsme si svět, ve kterém neplatí žádné přírodní zákony. Svět, ve kterém platí jen pravidla, která si sami stanovíme. Svět, do kterého díky moderní technologii zatím jen nahlížíme. Ale brzy přijde chvíle, kdy se otevřou dveře a my do něj vstoupíme. A nejen to. Budeme v něm i žít.

Jak vydělávat víc? Sekněte s tím a dejte výpověď

I když to na první pohled vypadá nelogicky, pokud jste zaměstnanec a přáli byste si vydělávat víc, měli byste se nikoli víc snažit v současné práci, ale naopak se sebrat, dát výpověď a poohlédnout se po štěstí někde jinde. Alespoň to tak platí podle analýzy společnosti Nomura citované serverem Business Insider. 

Auto jako zbraň? Co je to „Self Drive Act“?

Samořídící automobily musejí obsahovat technologii, která zabrání teroristickému zneužití. Tvrdí to američtí zákonodárci. Obě strany Sněmovny reprezentantů schválily tzv. Self Drive Act, který je zaměřen na zefektivnění regulačního procesu, díky kterému by samořídící automobily mohly být uvedeny do provozu co nejdříve. Na svých webových stránkách to uvedl The Guardian.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.