Další články

Půl roku vlády Trumpa, půl roku politiky na Twitteru

Jedním z nejvěrnějších společníků amerického prezidenta Donalda Trumpa je bezpochyby modrý pták. Těžko se v jeho funkčním období hledá den, kdy by svým obdivovatelům, ale i „haterům“ něco nevzkázal pomocí svého účtu na twitteru. Ke sledování twitterové aktivity současného amerického prezidenta dokonce vznikla celá internetová stránka. Pomocí té Business Insider vytvořil infografiku, která shrnuje to nejdůležitější.

Blíží se exit ECB? Draghi naznačil diskuzi o změně politiky

Evropská centrální banka zůstává ve střehu. Sazby ani program kvantitativního uvolňování nemění, ovšem možná změna prováděné politiky, resp. diskuze o ní, by dle slov samotného guvernéra Draghiho měla proběhnout letos na podzim. Přesné datum ale stanoveno není.

OPEC už zná novou hrozbu. Má baterii a čtyři kola

Největší světoví producenti ropy začínají brát boom oblasti elektromobilů konečně vážně. Analytici ropného kartelu OPEC například zpětinásobili svůj odhad očekávaného prodeje elektromobilů, svá čísla pak upravili i největší producenti jako Exxon Mobil nebo BP, potvrdil průzkum agentury Bloomberg New Energy Finance. Jak moc jsou těžaři pesimističtí v porovnání s výrobci aut?

Hypoteční hlad neutichá. Sazby i objemy dále rostou

AKTUALIZOVÁNO – Průměrná úroková sazba hypoték podle Fincetrum Hypoindexu minulý měsíc stoupla z květnových 2,03 % na 2,04 %. I přesto byl v červnu o hypotéky ještě větší zájem než v květnu. Celkový objem úvěrů na bydlení tak za půl roku přesáhl hranici 118 miliard korun.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.