Další články

Cesta k úspěchu? Nabízíme pět rad pro nastartování kariéry

Během pracovní praxe získáváme značné množství nedocenitelných zkušeností. Pokud bychom však tyto znalosti měli již na začátku naší kariéry, možná by se vyvíjela jiným směrem nebo jinou rychlostí. Počátek pracovní kariéry je neustávající křivka učení za současného výrazného tlaku na kariérní postup. Ladislav Kučera, ředitel personálně poradenské společnosti Hays se proto dělí o ty nejcennější zkušenosti, které během své profesní kariéry získal.

Švejkování: Globalistické legrácky pokračují & „Comeyho kletba“

Globalistické tamtamy se opět rozezněly: prezident Donald Trump prý prozradil tajné informace ruskému ministru zahraničí Sergeji Lavrovovi a ruskému velvyslanci Kysliakovi, a to na vrcholné schůzce přímo v Oválné pracovně, píše Washington Post podle dvou vysoce postavených, a jako obvykle anonymních zdrojů.

Zkáza starého kontinentu: Význam EU v globální ekonomice upadá

Ekonomika Evropské unie sice víceméně nepřetržitě roste, avšak příliš pomalu. Zbytek světa expanduje mnohem rychleji, a tak se podíl ekonomiky EU na světovém HDP konstantně snižuje. Ukazují to data Mezinárodního měnového fondu analyzující vývoj od roku 1980, který ve třech grafech prezentuje server FullFact.org.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.