POZOR! Banky zavádí u vkladů záporné úroky

Nelíbí se vám těch směšných pár haléřů, které vám banka každý měsíc vykazuje na výpisu z účtu jako úroky z vkladu? Může být i hůř. Německé banky začaly pro své klienty zavádět záporné sazby. A to je prý teprve začátek…

Největší současné riziko na evropských trzích má tuto tvář

Po francouzských volbách si investoři oddechli, že se na evropské trhy zase na chvíli vrátí klid. Omyl. Od začátku tohoto týdne se totiž na trzích starého kontinentu obchoduje s novým politickým rizikem – možným úspěchem populistického a eurokritického Hnutí pěti hvězd v italských předčasných volbách, které by se mohly konat již letos. Hnutí kolem komika a výřečného populisty Beppe Grilla (na snímku), které přitahuje levicové i pravicové voliče, chce prosadit referendum o setrvání Itálie v…

Jak investovat do akcií? Tři strategie s jasným návodem

Jakmile přijde řeč na investování, stranou by rozhodně neměly zůstat investiční strategie. Každý zkušený investor nějakou má, avšak naneštěstí bývají jejich rady často nepříliš konkrétní a jejich začínající kolegové tak z nich nejsou příliš moudří. Server SeekingAlpha.com představil tři jednoduché strategie, se kterými si poradí i takříkajíc investor „zelenáč“.

Porazil Bank of England. Jak obchoduje opce?

George Soros je některými považován za nejúspěšnějšího investora na světě. Patří k nejbohatším lidem světa a ke svému obchodování hojně používá opce. Když Soros sází na propady trhů, využívá k tomu opce.

Cesta k úspěchu? Nabízíme pět rad pro nastartování kariéry

Během pracovní praxe získáváme značné množství nedocenitelných zkušeností. Pokud bychom však tyto znalosti měli již na začátku naší kariéry, možná by se vyvíjela jiným směrem nebo jinou rychlostí. Počátek pracovní kariéry je neustávající křivka učení za současného výrazného tlaku na kariérní postup. Ladislav Kučera, ředitel personálně poradenské společnosti Hays se proto dělí o ty nejcennější zkušenosti, které během své profesní kariéry získal.

Další články

Přehled trhů

Pražská burza

Akcie Nákup Prodej Poslední obchod Poslední obchod Změna
ČEZ
ERSTE
KB
NWR
PM ČR
Unipetrol
O2 C.R.
CETV
PEGAS
FORTUNA

Měny

Akcie

Komodity

Sazby

Název Nákup Prodej Změna
CZK - 6m
CZK - 12m
EUR - 6m
EUR - 12m
USD - 6m
USD - 12m
GBP - 6m
GBP - 12m


Právě se stalo

Další zprávy

Nejčtenější

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.