Další články

Šéf Mindpax Nevický: Šetříme peníze psychiatrům

Nemocným se snažíme ulehčit život, psychiatrům zase šetříme peníze. Hlavním zákazníkem revoluční technologie Mindpax, která přináší analytické řešení predikce relapsů u psychiatrických diagnóz, je lékař, který je také trochu výzkumník. V rozhovoru to pro Roklen24 říká ředitel Mindpax Pavel Nevický. 

CEO Storyous: Fuckupy máme za sebou, výzvou je každoměsíční změna

Občas je velmi těžké přiznat si, že jsme pracovali na slepé uličce, umět se vrátit a začít pracovat se stejným elánem, jako by se nic nestalo, prozrazuje jednu ze zkušeností z doby vzniku startupu Storyus jeho ředitel Igor Třeslín. Storyus je dravý startup v zastaralém odvětví pokladen, jak si firma získá své místo na slunci?

Profesor Milan Zelený: Degenerace „české“ ekonomiky nastala

„Česká“ ekonomika byla letos v dubnu zařazena mezi rozvojové země, protože hrubý národní produkt (HNP) je dlouhodobě nižší než hrubý domácí produkt (HDP). Tudíž nemáme kontrolu nad ekonomikou, která nám patří, ale cizinci kontrolují úspěšnější ekonomiku, která nám nepatří. Serveru Roklen24 to řekl profesor Milan Zelený. „Nemáme vlastní ekonomiku, nemáme silné HNP, jsme subdodavateli pro zahraniční podniky a podnikatele,“ dodal.

Bojíte se zpoždění letu? Ztráty zavazadla? Pomůže ClaimCloud

Zpoždění letu, zrušení letu, nestihnutí návazného spoje, odepření nástupu na palubu letadla. To vše se může stát každému. Služba ClaimCloud nabízí zákazníkům možnost kompenzace v případech, kdy neodletěli dle očekávání a také možnost kompenzace v případech kdy zákazník měl zpožděné, zničené či ztracená zavazadla. Serveru Roklen24 to řekl majitel společnosti SkyCloud Petr Tomeček.

Cilečková (PwC): Koruna? Největší zájem o měnové zajištění přijde

Volatilita není po ukončení režimu kurzového závazku České národní banky taková, jaká se očekávala, ale její potenciál přetrvává. Je jen otázka, jak dlouho se bude trh čistit. Firmy v Česku si teprve plně uvědomí, jak velký dopad má na ně to, že je česká měna úplně volná vůči euru. Serveru Roklen24 to řekla Olga Cilečková, ředitelka oddělení Treasury rizik pro korporátní klienty poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.