Další články

Jan Kaška: Semínka finanční krize byla zaseta

Politika levných peněz je politika oddalování problémů. Centrální banky do určité míry vyhladily hospodářský cyklus či ho dokonce ještě podpořily. Opět dochází k rekordnímu půjčování peněz, které proudí do aktiv a projektů s horší a horší budoucí návratností. Semínka finanční krize byla zaseta. V rozhovoru pro Roklen 24 to uvedl člen Advisory Boardu fondu kvalifikovaných investorů Charles Bridge Global Macro Fund Jan Kaška.

Sociální trading v praxi? Co ukáže šéf Saxo Bank v ČR?

Zásadní rozdíl mezi bohatými a průměrnými a mezi úspěšnými a průměrnými je ten, že ti úspěšní a bohatí neustále hledají informace a znalosti, které je mohou posunout dál a oddělit je od masy, říká ​​​Pavel Drahotský, ředitel Saxo Bank pro ČR, Slovensko a Maďarsko, který již tento pátek 28. dubna v rámci Live Trading Show představí sociální trading přímo před diváky.

Široký (XTB): Automatické systémy? To není Svatý grál!

Automatické obchodní systémy (AOS) nevnímám jako Svatý grál, který odbourá moje emoce při tradingu. Vnímám je jako svoji pomůcku při zadávání obchodů, říká Petr Široký ze společnosti XTB, který se tradingu věnuje čtyři roky. Příští týden vystoupí na letošním MoneyExpo Trading.

Walitza (Mastercard): ČR je zdrojem skvělých vývojových firem

Česko je takovým inkubátorem, zdrojem skvělých vývojových firem. Vnímáme, že startup firmy ještě neprorazily tak, jak si představujeme. Serveru Roklen24 to řekl viceprezident Mastercard pro ČR, SR a Rakousko Richard Walitza. „Snažíme se pro všechny různé oblasti najít ideální řešení pro zaplacení a pro zjednodušení jak na straně obchodníka, tak na straně zákazníka. To jsou hlavní oblasti, na kterých pracujeme,“ dodal.

Rozhovor s mužem, který na burze neprohrává

Andrea Unger je špičkový profesionální trader a ikona tvorby automatických obchodních systémů. Jako jediný dokázal vyhrát 3x za sebou světově uznávanou soutěž World Cup Championship of Futures and Forex s nejvyšším ročním zhodnocením 672 procent na auditovaném účtu. Člen MENSY a nejúspěšnější žák legendy komoditního obchodování Larryho Williamse.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.