Znáte z Fundliftu: Inovované SizeID posouvá nákup oblečení o krok dál

SizeID slaví další úspěchy na poli e-commerce. Revolučnímu řešení pro snadný výběr velikosti se podařilo proniknout do další platformy. FastCentrik, poskytovatel kompletního e-shopového řešení pro segment menších firem a živnostníků, rozšířil své porfolio přídavných pluginů o tlačítko „Doporučit velikost“. SizeID tak boří další milník na cestě za revolucí v nakupování oblečení a obuvi na internetu.

Od tohoto týdne má dalších více než 1.500 e-shopů fungujících na platformě FastCentrik možnost SizeID jednoduše využívat. „Naše služba je mezi uživateli čím dál oblíbenější,“ říká Adam Bičiště, Founder & CEO. „SizeID denně poradí při nákupu již stovkám spotřebitelů a s potěšením pozorujeme zejména rostoucí zájem ze strany e-shopů. Máme velkou radost, že můžeme mezi našimi partnery přivítat také FastCentrik.“

Integrací do nové platformy ale úspěchy služby nekončí. Po měsících vývoje dochází k vylepšení funkcí. SizeID, zatím v beta verzi, přináší další možnost snadného doporučení velikosti, a to bez nutnosti zadávání měr. Další novinkou je redesign uživatelského prostředí služby, přívětivější jak pro spotřebitele, tak on-line prodejce. Mezi novými partnery můžeme uvítat například Hanibal, jednoho z nejlepších specialistů na outdoorové oblečení a vybavení, nebo třeba českou sportovní značku Loap.

Službu je možné vyzkoušet v rámci bezplatného tarifu, kdy si e-shopy mohou SizeID otestovat, či v malém objemu používat zcela zdarma. Více informací je uvedeno na webových stránkách sizeid.com/business.

 

Newsletter