Leo Express rozšiřuje spojení na Zlínsku


19:06 • 15. dubna 2019

Leo Express rozšiřuje od 1. května své návazné minibusové spojení na trase Zlín-Přerov, kde mohou cestující přestoupit na vlak do Prahy, Krakova nebo Košic. Navíc si mohou objednat unikátní door2door službu - vyzvednutí a odvoz na vybranou adresu, a to nově také v Malenovicích, Loukách či Fryštáku nebo populární zlínské ZOO. Leo Express tak nabídne nejrychlejší spojení mezi Zlínem a Prahou s jedním krátkým přestupem již za 3 hodiny a 6 minut. Minibusovou door2door službu přímo na adresu nabízí v současnosti Leo Express jako jediný z dopravců.

„Nabízíme cestujícím nejrychlejší spojení mezi Zlínem a Prahou bez dlouhých přestupů ve vysokém standardu. S Leo Express se cestující nově dostanou také do turisticky populární zlínské ZOO, která je ideální pro rodinné výlety,” říká Jakub Svoboda, ředitel Leo Express pro Českou a Slovenskou republiku a dodává: „Náš minibus zákazníka vyzvedne a dopraví ho na návazný vlakový spoj a na zpáteční cestě jej dopraví až domů. Nemusí tak řešit parkování nebo přepravu na zastávku. Tuto oblíbenou službu rozšiřujeme ve Zlíně a okolí o další adresy.“

Leo Express tak kromě navýšení návazných minibusových spojů z 18 na 26 od 1. května zároveň rozšíří množství adres, na které budou zajíždět. Kromě nástupního/výstupního místa na parkovišti u 22 a 23 budovy areálu Svit nabízí Leo Express i unikátní službu vyzvednutí a dovození na konkrétní adresu. Zákazníci si nyní budou moci službu objednat nejen v centru Zlína, kde jsou na ni již více než dva roky zvyklí, ale také v Malenovicích, Loukách, Mladcové, Přílukách, Kudlově, Jaroslavicích nebo ve Fryštáku. V samotném Zlíně zaplatí cestující za nástup/výstup na vybrané adrese 39 korun, v rozšířené zóně potom 69 korun.

Rozšířením minibusové dopravy ve Zlíně a okolí Leo Express pokračuje v rozšiřování možností pro zajišťování komplexního dopravního spojení z adresy na adresu, nejen mezi nádražími. I z toho důvodu kromě provozu minibusů založil carsharingovou službu na sdílení automobilů mezi lidmi a zároveň se soustředí na pohodlné a co nejhladší přestupy z autobusů na vlaky. “Pokud chceme, aby lidé pravidelně a rádi cestovali vlakem, musí nás zajímat jejich skutečná nástupní a cílová destinace a nabízet řešení návazného spojení. Takové řešení je pohodlné a cestující jej vítají, navíc je takový přístup šetrnější k životního prostředí,“ vysvětluje Svoboda.

Kromě minibusů rozšíří Leo Express své služby ve Zlínském kraji v prosinci 2019, kdy vlaky jeho vlaky začnou zajišťovat regionální dopravu na Vlárské dráze na linkách Os Rožnov p. R. – Vsetín – Bylnice, Os Vsetín – Velké Karlovice, Sp Staré Město u Uh. Hradiště – Uherský Brod – Bylnice, Os Uherský Brod / Újezdec – Luhačovice, a to po dobu deseti let.

Novinky ve Zlíně:
Denně vyjede celkem 26 spojů. 14 x Praha <-> Zlín, 10 x východní směr (Ostrava / Bohumín, Krakov, Košice), 2 x Staré Město.
Možnost využití služby Vyzvednutí/odvozu na adresu nově na každém spoji ve Zlíně a okolí
Dojde k rozšíření oblastí, kam minibusy zajíždění: Malenovice, Louky, Mladcová, Příluky, Kudlov, Jaroslavice, ZOO a zámek Zlín-Lešná, Fryšták nebo Želechovice nad Dřevnicí
V rámci tohoto rozšíření budou zavedena dvě cenové zóny:  zóna 1 = samotný Zlín, cena za adresu bude 39 Kč, zóna 2 = okrajové místní části a přilehlé obce, cena za adresu bude 69 Kč 
jedná se o nejrychlejší možné spojení z a do Prahy – již od 3:06 hodiny – pouze s jedním přestupem až k Vám domů 
Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.