Elevator Lab Challenge hledá fintechy a startupy


17:59 • 22. května 2019

Fintech společnosti z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska mohou v těchto dnech žádat o účast v programu Elevator Lab Challenge, který pořádá Tatra banka. Vítěz získá 5 tisíc euro, možnost své řešení testovat přímo v bance a divokou kartu do celosvětového kola soutěže Elevator Lab.

Cílem programu je najít startupové řešení, které využívá inovativní technologie a zároveň má největší potenciál pro reálné využití v oblasti platebních transakcí, rozšířené analytiky, bezpečnosti, poradenských služeb, poboček budoucnosti nebo open bankingu.

Vítěz kategorie nejinovativnější nápad získá odměnu 5000 eur. Výherce kategorie nápad s nejširším uplatněním v rámci celé skupiny Raiffeisen Bank International dostane divokou kartu do semifinále mezinárodní soutěže Elevator Lab, přičemž mezinárodní porota vybere vítěze, jejichž řešení se budou testovat v některé ze 14 zemí, kde RBI působí.

Termín přihlášek je do 21. června. Finále proběhne v září letošního roku ve Vídni. Podrobný popis programu Elevator Lab Challenge včetně přihlášek a termínů je dostupný na https://elevator-lab.com/challenges/slovakia/. Přihlášení do Elevator Lab Challenge znamená otevřené dveře a možnosti škálování startup produktu na mezinárodní úrovni.

V minulých ročnících uspěla například česká firma Gauss Algorithmic, která poskytuje řešení v oblasti analýzy Big Data, strojového učení a prediktivní analytiky.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.