Znáte z Fundliftu: Inovované SizeID posouvá nákup oblečení o krok dál


09:21 • 25. června 2018

SizeID slaví další úspěchy na poli e-commerce. Revolučnímu řešení pro snadný výběr velikosti se podařilo proniknout do další platformy. FastCentrik, poskytovatel kompletního e-shopového řešení pro segment menších firem a živnostníků, rozšířil své porfolio přídavných pluginů o tlačítko „Doporučit velikost“. SizeID tak boří další milník na cestě za revolucí v nakupování oblečení a obuvi na internetu.

Od tohoto týdne má dalších více než 1.500 e-shopů fungujících na platformě FastCentrik možnost SizeID jednoduše využívat. „Naše služba je mezi uživateli čím dál oblíbenější,“ říká Adam Bičiště, Founder & CEO. „SizeID denně poradí při nákupu již stovkám spotřebitelů a s potěšením pozorujeme zejména rostoucí zájem ze strany e-shopů. Máme velkou radost, že můžeme mezi našimi partnery přivítat také FastCentrik.“

Integrací do nové platformy ale úspěchy služby nekončí. Po měsících vývoje dochází k vylepšení funkcí. SizeID, zatím v beta verzi, přináší další možnost snadného doporučení velikosti, a to bez nutnosti zadávání měr. Další novinkou je redesign uživatelského prostředí služby, přívětivější jak pro spotřebitele, tak on-line prodejce. Mezi novými partnery můžeme uvítat například Hanibal, jednoho z nejlepších specialistů na outdoorové oblečení a vybavení, nebo třeba českou sportovní značku Loap.

Službu je možné vyzkoušet v rámci bezplatného tarifu, kdy si e-shopy mohou SizeID otestovat, či v malém objemu používat zcela zdarma. Více informací je uvedeno na webových stránkách sizeid.com/business.

 

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.