Bondster ruší poplatky a přivádí na trh nové poskytovatele


13:31 • 5. dubna 2019

Investiční trh půjček Bondster udělal krok, po kterém jeho investoři dlouho volali. Na začátku dubna se trh rozšířil o další tři poskytovatele. Polské společnosti – Lime Kredyt, Net Gotówka a Omnigrant. Navíc Bondster zrušil 1% poplatek u investic v eurech. Tím jsou investice v zahraniční měně zcela osvobozeny od poplatků. Bondster tak jako první český investiční trh půjček šlape na paty zahraniční konkurenci a zaujímá stabilní pozici na celoevropském FinTech trhu.

“Zrušili jsme poplatek u investic v eurech, protože jsme chtěli vyjít vstříc investorům a podpořit zahraniční poskytovatele, které náš trh bondster.com láká a chtějí na něm nabízet k investici své půjčky”, upřesňuje Jana Mücková, ekonomka Bondsteru, která je mimo jiné také zodpovědná za akvizice zahraničních poskytovatelů půjček.

Nyní je na trhu Bondster 11 poskytovatelů ze čtyř evropských zemí. K dnešnímu dni na trhu naleznete 750 půjček k investici s úrokovou sazbou až 13 %. Navíc naprostá většina je investorům nabízena s garancí zpětného odkupu.

“Naši investoři dlouhodobě poptávají nové možnosti investic. Chtějí diverzifikovat své portfolio co do země, poskytovatele, typu půjčky i délky splatnosti. Myslím, že nyní jsme jejich investorský apetit dostatečně nasytili. To ale neznamená, že nebudeme chtít přivést další poskytovatele půjček. Momentálně jednáme například i s poskytovateli mimo Evropu,” dodává Jana Mücková.    

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.