DBS a Xero: platební řešení pro malé a střední podniky


20:42 • 31. ledna 2018

Tagy: FinTech, Singapur, Platby

Banka DBS sídlící v Singapuru spolupracuje s poskytovatelem technologií Xero za účelem vytvoření společné online platební platformy pro malé a středně velké podniky (MSP).

Řešení společností DBS a Xero bude představovat platformu pro MSP, která jim zjednoduší platbu vlastních závazků. Platforma bude také zaměřená na eliminaci problémů spojených např. s peněžním tokem, což je oblast, se kterou bojuje každý třetí singapurský MSP, uvedly společnosti během oznámení spolupráce. 

Většina firem zaregistrovaných v Singapuru spadá do kategorie malých a středních podniků, a právě tyto firmy zaměstnávají 80 % místních pracovních sil.

Toto řešení pracující na bázi systému API, umožňuje MSP zasílat platby prostřednictvím Xero ještě dříve, než jsou schváleny online bankovní platformou banky DBS nazvanou DBS IDEAL.

RSS

Rodák z Kyjova. Vystudoval finance se zaměřením na finanční trhy a investice na Masarykově univerzitě. V současnosti ještě studuje na právnické fakultě mezinárodněprávní obchodní studia. Zajímá se o makroekonomii, politické dění a měnové trhy. Od září 2015 do srpna 2016 pracoval jako analytik ve finanční skupině Roklen.Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.