CEO Fillamentum Doleček: IPO nám nastartovalo klíčové procesy


13:57 • 21. května 2019

Úspěšné IPO na trhu START pražské burzy nastartovalo firmě Fillamentum klíčové procesy. Společnost pokračovala v digitalizaci a zvyšovala kvalifikaci zaměstnanců. Posílila také obchodní aktivity, řekl dnes generální ředitel společnosti Fillamentum Josef Doleček.

"V USA se nám podařilo založit firmu na konci letošního prvního čtvrtletí. Posílili jsme prodejní tým tak, aby každý projekt obsluhoval svůj prodejní kanál," dodal Doleček. 

Fillamentum letos plánuje dokončení certifikace pro automotive standard, chce dokončit digitalizaci procesů, restrukturalizovat sales a navýšit produkční kapacity pro 3D struny. "Čekáme, že nová linka bude nejprve v Hulíně s ohledem na vysokou lokální poptávku. Až poté v USA. Částečný přesun do USA začneme řešit koncem 3. čtvrtletí," uvedl Doleček.

Akcie firmy Fillamentum byly v květnu upsány v plném objemu na trhu START, který organizuje pražská burza. Cena jedné akcie byla stanovena na úrovni 825 korun. Firma z Hulína upsala pětinu svých akcií za zhruba 24 milionů korun. Manažerem emise byl Roklen Corporate Finance.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.