Švejkování: Ruty šuty Arizona-Phoenix! & Televarieté tajných služeb


22:08 • 21. srpna 2017

Tagy: USA, média, WikiLeaks

Slavná a odvážná Sarah Carter ze Circa News uvádí, že nejnovější úniky v americkém mariáši tajných služeb a zrádců v Bílém domě prozrazují, že generál McMaster zaručil i nadále přístup k tajným dokumentům Susan Riceové, bývalé národní bezpečnostní poradkyně Baracka Obamy. Ta je jednou z hlavních figur tzv. „odmaskovávací aféry“. A sám Barack Obama se prý znovu chystá do politické arény.

Roger Stone, bývalý agent tajných služeb a spolupracovník Alexe Jonese, který se čiperně účastní veškerého dění, opakovaně potvrzuje, že generál Flynn disponuje seznamem elitních pedofilů.

E-maily Demokratického národního výboru (DNC), čerstvě zveřejněné WikiLeaks, prokazují, že FBI i největší americká korporátní média o setkání tehdejší ministryně spravedlnosti Loretty Lynchové a Billa Clintona ve Phoenixu v Arizoně loni 27. června, jen několik dní před předvoláním Hillary Clintonové na FBI (bez přísahy a bez záznamu) věděla. Obávala se důsledků zveřejnění této informace a dohodla se na společném nepublikování této události. Dohoda se týkala Washington Post, Fox News, ABC, CBC a New York Times. Do médií se toto setkání dostalo v podstatě nedopatřením díky jednomu místnímu odvážnému či neposlušnému novináři jménem Christopher Sign z ABC15.

Média, jichž se ta která záležitost týká, vždy pracují s informacemi selektivně. Například v aféře falešného „dossier“ na Donalda Trumpa, vypracovaného britským agentem MI6 (údajně bývalým, ale my na bývalé agenty ani na Ježíška nevěříme) Christopherem Steelem, jindy přesný britský tisk psal o agentovi „evropském“.

 

CNN začala bojovat za leakery, kteří prý odhalují nemorální či dokonce kriminální jednání mocných. Jejich emotivní obhajoba se ovšem z pouze jim známých důvodů vztahuje na leakery z Trumpova Bílého domu, samozřejmě ale nikoliv na Juliana Assange či Edwarda Snowdena. Po těch se v podstatě slehla mediální zem (může se to stát i internetu?).

Lionel učí své ovečky rozdíl mezi korelací a příčinou, faktem a názorem, a vůbec rozdává celkovou naději, že lidstvo bude ovládnuto zvědavostí a ne agresivitou. Na masmediální intenzivní propagandu zaměřenou proti Severní Koreji říká: „O Tonkinském zálivu vám lhali, o Vitenamu vám lhali, o Iráku vám lhali a o Afghánistánu lžou pořád. Proč bychom jim měli věřit, že dnes říkají pravdu u Severní Koreji?“

Náhodné sledování Fox News nás ukolébalo do hezkého a romantického válečného snu o statečném hrdinovi, prokládané milými reklamami ve stylu 40. let. Celý dojem vytvářel nostalgii po těch krásných válečných časech a navozoval myšlenku, že sloužit výjimečnému národu ve statečném boji za ušlechtilou ideu je vlastně docela dobrý nápad. To nás malinko znepokojilo. Pokud ten promyšlený mix stylové programace a reklam ukolébal nás, co to asi dělá s americkými hlavami bez totalitní zkušenosti, navíc přesvědčené o své vlastní výjimečnosti?

Server SOTT na svém podcastu zveřejňuje zajímavou debatu o praktikách Ivy League a jmenovitě Harvardu, který přijímá studenty podle rasového kritéria. Pracuje s kvótami tak dobře, že minority v současné době tvoří většinu (!) a studenti asijského původu jsou diskriminováni, protože jsou chytřejší. Když minoritní student dostane C, je to rovno výsledku A bílého studenta, který je teď ovšem minoritou… Nějak zapomněli na dělnický původ! Debatující se ptá: Co je to za organizaci, která rozlišuje lidi podle rasy? A dospívá k logickému a zároveň absurdnímu závěru: Rasistická organizace. Pes se kouše do vlastního ocasu.

The Guardian se věnuje americké vášni pro sdružování se v církvích a věnuje osvěžující prostor tomuto tématu v článku s názvem „Holy Smoke! The Church of Cannabis“. Založili si jej v coloradském Denveru. Zvažujeme emigraci.

Willy Nelson musel přerušit koncert v Utahu kvůli dýchacím obtížím.

Ekonomický laik při pohledu na do výšin tryskající trhy dospívá k otázce, zda se americký prezident, který ztěžka otáčí koly moci, nepokouší nalákat ty triliony dolarů, které jsou podle analýz Catherine Austin Fitts po desítky let vysávány z reálné ekonomiky a skryté v paralelním militaristickém a drogovém byznysu a miliardářském světě, zpět na světlo úpravami finančního rámce investic a podnikání, a možná také postojem, který by se dal shrnout výrazem „Investorům po krku nepůjdeme“.

 

NSA vyvrátila ruské hackování, americká média to nezajímá. Tentokrát to píše The Nation a oznamuje Lionel (Lionel Media). Někdo by to měl říct americkým tajným službám a jejich šéfům, než bude pozdě!

Nejmenovaný vysoký generál FBI je vyšetřován kvůli únikům informací z Bílého domu. Právník Donalda Trumpa Jay Sekulow varuje před nebezpečím, které tyto praktiky způsobují, a podtrhl osudovou roli Jamese Comeyho, který to užaslým Američanům ukázal na jednoduché partii se svými slavnými „memy“, které navíc nikdo nikdy neviděl, v přímém  televizním přenosu. Něco jako Televarieté tajných služeb… Do jaké míry byl jeho trik legální, nevíme, ale udavačský způsob prozrazení obsahu jeho přímé komunikace s prezidentem  na nás udělal nesmrtelný dojem.

Mimochodem, profesor Columbijské univerzity, jemuž James Comey svá mema údajně předal, se jmenuje Daniel Richman, dříve působil jako federální žalobce na Manhattanu a s Comeym jej pojí dlouholeté přátelství. Od osudné FBI reality show zmizel ze svého domova v Brooklynu a skrývá se před médii.

Jeff Sessions oznámil, že jeho ministerstvo spravedlnosti (DOJ) zvažuje vyšetřování novinářů, kteří uveřejňují uniklé tajné informace, aby zjistil, kdo je z Bílého domu propouští. Jak pokračuje vyšetřování zločinců, kteří tyto trestné činy páchají, se nezmínil. Konspirátoři optimistického ražení se domnívají, že jeho nedávné řeči o pronásledování kuřáků marihuany byly jen kouřovou clonou a že v zákrytu pracuje na důležitějších věcech, jiní mluví o jeho neschopnosti a totalitním přístupu k moci. Lionel dělá nedořečené, ale povzbudivé narážky na dění budoucí. Necháme se překvapit.

Konspirační rubrika: server unitedwestand2017.com zveřejňuje materiál o Dimitri Noonanovi, pilotovi letadla, v němž se odehrálo ne tak úplně tajné setkání tehdejší ministryně spravedlnosti Loretty Lynchové s Billem Clintonem na tarmaku ve Phoenixu (Arizona). Noonan prý měl vlastní nahrávku celého setkání, jehož se podle něj zúčastnil také Paul Ryan, a rozhodl se promluvit, načež náhle zemřel… Zprávu v tomto okamžiku ale není možno ověřit a pochází z jediného citovaného zdroje.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
RSS

Autorka je čtenářkou Roklen24 a přeje si zůstat v anonymitě. Je Češka a žije v Paříži. Působi v oblasti cestovního ruchu a hudebni produkce. Spolupracovala s médii a odborným tiskem. Překládala interview pro francouzský tisk. Je absolventkou Pedagogické fakulty Ostravské Univerzity.  Přejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.