O2 od července vymění agenturu Nydrle za Oliver


12:39 • 17. května 2016

Tagy: O2

Telekomunikační firma O2 bude od července nově spolupracovat s reklamní agenturou Oliver, která ve firmě zastřeší interní kreativní tým. Koncept in-house agentury funguje v O2 už dva roky, doposud ho budovala společnost Nydrle. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

„Jsem přesvědčený, že při množství kampaní a projektů, které děláme, je in-house agentura nejlepší fungující možnost. Tím, že zadavatelé a kreativci jsou si blízko, se podstatně zkracují interakce, což je pouze jedna z výhod,“ uvedl ředitel marketingové komunikace O2 Jiří Caudr.

O2 je v Česku prvním klientem Oliveru. V zahraničí agentura spolupracuje s firmami jako je například Starbucks, Google, KPMG nebo BMW.

Složení stávajícího kreativního týmu O2 se nemění. Nová agentura se bude starat o jeho efektivní fungování, rozvíjet kreativní talenty, zajišťovat potřebné vzdělávání a získávat nové lidi.

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek. Majoritním vlastníkem společnosti je investiční skupina PPF.

RSS


Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.