Wizz Air uvádí novou mobilní aplikaci pro Android a iOS


14:10 • 10. července 2017

Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, uvádí novou mobilní aplikaci, která je k dispozici pro všechny uživatele s mobilními operačními systémy Android a iOS.

Globální trendy ukazují, že úloha mobilní komunikace se zřetelně zvyšuje. V roce 2016 se přibližně 49 % elektronických transakcí uskutečnilo přes chytré telefony a očekává se, že do roku 2020 to bude více než 80 %. A potvrzují to i zkušenosti Wizz Air. V loňském roce se počet aktivních uživatelů mobilních aplikací WIZZ zvýšil z 2,6 milionu na 4,1 milionu.

Jako letecká společnost, která se snaží svým zákazníkům zajistit co nejlepší zážitek z cestování, se Wizz Air rozhodl představit aplikaci, která usnadní cestování těm, kteří létají často a potřebují co nejrychlejší přístup ke své rezervaci.

V nové aplikaci WIZZ tak můžete například sledovat harmonogram, všechny důležité milníky cesty od zabookování až po přílet. Je v ní také jednodušší udělat rezervaci a vystavit palubní vstupenku – obojí je přitom k dispozici i v režimu offline, bez připojení k internetu. Ukázku nového designu a funkcí naleznete zde

V loňském roce společnost Wizz Air představila i zcela nový responzivní web. Od té doby narostl mobilní provoz a díky celkovému počtu návštěvníků stanul Wizzair.com na 6. místě nejnavštěvovanějších webových stránek aerolinií na celém světě. 

„Počet uživatelů chytrých telefonů v poslední době výrazně stoupl, a proto jsem rád, že jsme spustili novou mobilní aplikaci. Díky uživatelsky vstřícným novým funkcím, včetně palubního lístku a harmonogramu, bude nová aplikace doprovázet naše cestující od rezervace letu až do chvíle, než se dostanou domů,“ dodal Harry Drok, vedoucí oddělení elektronického obchodování společnosti Wizz Air.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.