Spouštíme revoluční ekonomický zpravodaj pro malé a střední firmy


14:22 • 11. ledna 2016

Tagy: firmy, podnikání, pomoc, Ekonomika, měny, forex, fx

Finanční skupina Roklen společně s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) uzavřely spolupráci a vytvořily unikátní newsletter Kompas Podnikatele, který přináší neotřelou formou ekonomické informace důležité pro podnikatelská rozhodnutí, včetně informací z měnových trhů a přehledů klíčových ukazatelů. Vzniklý newsletter je reakcí na požadavek podnikatelů poskytovat srozumitelný ekonomický servis, zahrnující přehled hlavních událostí v tuzemsku a ve světě, které mají vliv na podnikání.

Kompas Podnikatele – váš rychlý průvodce aktuálním ekonomickým děním

Součástí Kompasu Podnikatele jsou témata z českého ekonomického prostředí a oblastí, jež se bezprostředně dotýkají každodenních podnikatelských problémů. Podnikatel se například dozví, která odvětví v poslední době frčí, jaká je v České republice ekonomická nálada, jak se vyvíjejí mzdy nebo jak drahé jsou v současnosti podnikatelské úvěry s výhledem až na 12 měsíců.

Atraktivní infografika, přehledně zpracované informace o aktuálních měnových kurzech, shrnutí nejdůležitějších událostí za poslední dva týdny i předpověď dalšího vývoje na trzích až na rok dopředu – také to obsahuje každé vydání nového newsletteru.

V každém vydání nebude chybět ani jedno speciální téma od hlavního ekonoma skupiny Roklen Lukáše Kovandy, glosující nejvýznamnější události uplynulých dvou týdnů. Toto činí z  Kompasu Podnikatele unikátní zpravodajství, které se může stát klíčové pro podnikatelská rozhodnutí.

První vydání již 15. ledna!

Newsletter Kompas Podnikatele bude vycházet každé dva týdny v pátek dopoledne, přičemž první vydání naleznou členové a partneři asociace ve svých emailových schránkách 15. ledna 2016. Pokud ještě nejste v kontaktu s AMSP ČR, registraci můžete provést zde.

Roklen Fin, a.s. („Roklen“) je novou finanční skupinou, zaměřující se na poskytování moderních finančních služeb určených zejména pro střední a malé podniky a pro podnikatele. Jako odborník na směnu deviz nabízí skupina Roklen svým klientům výhodná řešení v mezinárodním platebním styku v rámci produktu Roklen Fx, nebo jim denně poskytuje nejdůležitější informace nejen z této oblasti na portálu Roklen24.

AMSP ČR reprezentuje zájmy více než 260 000 podnikatelských subjektů v pěti hlavních segmentech: rodinné firmy, začínající podnikatelé, řemeslníci, drobný obchod a ženy v podnikání. Je připomínkovým místem a poskytuje svým členům informační servis cíleně zaměřený na jejich oblast podnikání. Nabízí jim ale také zvýhodněné balíčky produktů, připravuje řadu podpůrných projektů a grantů, vydává publikace a připravuje vzdělávací programy. Více informací o asociaci naleznete zde.  

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.