Nova příští rok chystá na Slovensku kanál NOVA International


12:43 • 30. listopadu 2015

Tagy: CETV

Skupina Nova na Slovensku na začátku příštího roku spustí novou mezinárodní stanici NOVA International. Bude mezinárodní verzí české stanice TV Nova. V jejím vysílání dostanou prostor pořady, které mají licenci pro vysílání v zahraničí. NOVA ze skupiny Central European Media Enterprises (CETV) to dnes uvedla v tiskové zprávě.

Vysílání stanice NOVA International přinese obdobné programové schéma jako televize Nova v Česku, se všemi pořady vlastní produkce, u kterých společnost disponuje právy pro šíření v zahraničí. „Publikum se v programu NOVA International dočká oblíbených seriálů v čele s Ordinací v růžové zahradě 2 a Ulicí a také všech zpravodajských a publicistických relací,“ uvedla programová ředitelka skupiny Alex Ruzek.

Nova už podle ředitele sekce nových projektů Petra Horáka jedná se slovenskými operátory o zařazení stanice do jejich základní programové nabídky. Stanice by se v budoucnu měla stát součástí nabídky satelitních a kabelových operátorů na Slovensku. Dostupná bude také na platformě VOYO.

NOVA International nahradí stávající volně šířené stanice skupiny Nova na Slovensku a doplní nabídku sportovních stanic NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. Všechny tři stanice skupiny Nova, které je možné šířit na Slovensku, budou v HD kvalitě.

RSS


Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.