Pražskou burzu čeká v úvodu pokles, odolávat může O2 či tabák


08:32 • 26. srpna 2015

Tagy: Akcie, pražská burza, O2, Philip Morris ČR, ČEZ

Český trh otevře poklesem podobně jako Evropa, neboť na Wall Street došlo ke konci obchodování k silnému obratu a trh zakončil v červených číslech.

Pád akcií pokračuje. Nepomohla ani Čínská lidová banka

Evropské futures indikují pokles hlavních indexu zhruba o 1,5% a podobný vývoj pravděpodobně uvidíme i v Praze, nicméně dividendové akcie, například O2 nebo Philip Morris ČR, by se mohly držet.

Pražské pozdvižení: Motejlek o akciích O2 i Fortuně

ČEZ by po včerejším silném závěru měl opět začít klesat, neboť ceny elektřiny jsou stále u 12letých minim. Celkově se dá opět očekávat vysoká volatilita a nervozita. 

Napsat autorovi RSS

Kariéru začal v brokerské společnosti Zvěřina & Bělohlávek, kde se zaměřoval na přímé obchody, poté nastoupil do IKS Komerční banky na pozici specialisty na zahraniční cenné papíry. Další zkušenosti nabral v ING Barings/Bank, kde se zaměřil na sales pro lokální institucionální klientelu a následně se stal i tvůrcem trhu na nejobchodovanějších akciích na Burze cenných papírů Praha. Po pěti letech přešel do Patria Finance, kde 10 let pracoval jako salesman pro akcie centrální Evropy, jak pro lokální instituce tak i pro londýnské investiční a brokerské domy. Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.