SizeID se rychle rozšiřuje. S podporou přišel Shoptet


11:18 • 13. června 2017

Se službou SizeID už e-shopům s oblečením a obuví neutečou žádní zákazníci! Jak je to možné? Od minulého týdne totiž mají všechny obchody fungující na platformě Shoptet a Eshop-rychle možnost SizeID, revoluční řešení pro snadný výběr velikosti, jednoduše využívat. Od nedávna je dostupný také SizeID modul pro Prestashop a službě se tak úspěšně daří pronikat do klíčových e-commerce platforem.

Obava z nákupu, nedokončené objednávky, nejistota, jakou velikost oblečení či bot vybrat, jak pracovat s velikostní tabulkou. Proces od výběru zboží, volbu jeho parametrů až po realizaci objednávky v košíku e-shopu může být, pravda, zdlouhavý a nepohodlný. SizeID dokáže pomoci nejen koncovému spotřebiteli, ale hlavně on-line obchodníkům specializujícím se na módu. Tento moderní obchodní nástroj zpracovávající tisíce velikostních tabulek od nejrůznějších výrobců dokáže s velkou spolehlivostí doporučit velikost a vytrhnout tak e-shopům nejeden trn z paty.

„V čím více internetových obchodech služba bude, tím více spotřebitelů ji bude využívat a tím bude přínosnější pro všechny strany – jak pro zákazníky, tak e-shopy. Službu pak bude možné využívat opravdu při všech nákupech oblečení, a to nejen během nákupu pro sebe, ale i pro rodinu a kamarády,“ říká Adam Bičiště, Founder & CEO, a k integraci SizeID do e-commerce platforem dodává: „Přímé napojení na Shoptet a další e-shopová řešení je pro nás klíčová cesta, jak službu rozšířit do více e-shopů a dostat ji k více spotřebitelům.“

Služba především snižuje množství vraceného a vyměňovaného zboží z důvodu špatné velikosti, které pro e-shop představuje vysoké náklady. Přivádí také nové a spokojené zákazníky, kteří se na e-shop rádi vrátí a znovu nakoupí. SizeID nyní využívá na desítky tisíc spotřebitelů a ze strany e-shopů zájem o integraci roste rapidně. Klienti Shoptetu a Eshop-rychle tak nyní získávají výraznou konkurenční výhodu před ostatními fashion internetovými obchody.

V rámci bezplatného tarifu mohou obchodníci službu vyzkoušet, či v malém objemu používat zcela zdarma. Více informací je uvedeno na webových stránkách sizeid.com/business.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.