Lemoch: Ambice Keiretsu Fora jsou vysoké. Investoři, spojte se!


12:19 • 9. srpna 2017

Tagy: Startup, podnikání, Keiretsu, Angel investor

Startupy v Česku jsou rok od roku propracovanější a reálnější. Propojení s investory je profesionálnější, a to z obou stran. Vyhlídky českého startupového trhu a cíle Keiretsu Fora v České republice prozradil pro Roklen24 šéf pražské pobočky Petr Lemoch.

„Potenciál českého startupového trhu je ohromný, jen bychom potřebovali více úspěšnějších případů českých startupů, které by inspirovaly další projekty,“ dodal Lemoch.

Petra Ďoubalová (Keiretsu): Kdo je vlastně Angel investor?

Keiretsu Forum je největší celosvětová síť andělských investorů s 52 zastoupeními na 3 kontinentech. Investiční komunita Keiretsu Forum se skládá ze soukromých a korporátních investorů poskytujících startovní a venture kapitál. Členové Keiretsu v průběhu 17 let zainvestovali přes 1000 společností částkou převyšující 800 milionů dolarů. Pražská pobočka zastřešuje region střední a východní Evropy, prozatím ČR, Slovenska, Polska a Běloruska a je jedinou společností tohoto druhu na českém trhu. V České republice se mimo sdružování andělských investorů soustředí i na kultivaci trhu dle mezinárodních standardů například vzdělávacím projektem Angel Academy.

 

Angel investor Randy Williams: Mám rád jakýkoli kapitál

 

Napsat autorovi RSS

Videoeditorka Roklen24 dokončující magisterské studium na Národohospodářské fakultě VŠE. Zodpovídající za veškerý video obsah na Roklen24. Zabývající se celým procesem tvorby videorozhovorů a reportáží na zajímavá témata ze světa startupů, FinTech, byznysu, politiky i světa luxusu. V rámci své práce se účastnila desítek odborných byznysových českých i zahraničních konferencí jako např. FinTechového Finovate v Londýně, vídeňských Pioneers či cest do Bruselu. V rámci studia pak strávila semestr na Ozyegin University v Istanbulu, také se účastnila Letních akademií Mises Institutu.Přejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.