Roklen24.cz v novém designu, s novým obsahem! Jak se Vám líbí?


16:14 • 12. května 2016

Milí čtenáři, ekonomický a finanční portál Roklen24.cz je tu dva roky. Při této příležitosti Vám přinášíme nový design webu i nový obsah. Roklen24.cz teď nabízí více zpravodajského i interaktivního obsahu, zcela nové analytické a vzdělávací sekce a FinTech nástroje.

Návštěvnost portálu Roklen24.cz dynamicky, od začátku letošního roku meziměsíčně dvouciferně, roste. Aktuálně dosahuje 150 tisíc uživatelů měsíčně dle metriky Google Analytics a za to děkujeme Vám, našim čtenářům!

Na rostoucí návštěvnost reagujeme rozšířením obsahu a zlepšením grafiky. Cílem redesignu bylo také zpřehlednění struktury portálu a lepší kategorizace zpravodajství. Vy, naši čtenáři, byste se měli přesně a rychle dostat k tomu obsahu, který Vás zajímá.

Roklen24.cz je v nové verzi modernější, na desktopu výrazně širší a je členěn do logických celků. Nová je sekce RoklenPro obsahující pokročilé analytické a informační nástroje, jako jsou oceňovací kalkulačka Value-MAT, nástroj pro parametrické vyhledávání akcií Stock Screener, Kalendáře, Výsledkový servis aj.

„Do poloviny roku bychom chtěli ještě stihnout spustit rozšíření portálu pro registrované uživatele. Poté přijde na řadu placený obsah pro profesionály. Se švýcarskou společností SIX Financial Services připravujeme datový terminál, dále spustíme online platformu makroekonomických ukazatelů české i světové ekonomiky včetně prognóz RoklenPro Economics a součástí placené nadstavby bude i Research,“ napovídá k dalším plánům na rozvoj portálu ředitel projektu Radim Krejčí.

Vážení čtenáři, v redakci Roklen24 se snažíme průběžně reagovat na všechny podněty, které od Vás získáme. Mimořádně důležité jsou pro nás nyní. Proto Vás prosíme: udělejte si chvíli času a odpovězte nám v krátké anketě. Chceme vědět, co se Vám na Roklen24 líbí, co byste chtěli jinak, co Vás především zajímá. Děkujeme!

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.