Pražskou burzu brzdily akcie KB, NWR -13 %, zítra reportuje VIG


17:08 • 23. listopadu 2015

Tagy: index PX, ČEZ, Erste, Komerční banka, VIG

Index pražské burzy PX dnes vyrostl o 0,58 % při celkovém objemu 467 milionů korun. Největší objemy se dnes uskutečnily s akciemi KB, které celý den oscilovaly kolem úrovně 5100 Kč, silný zahraniční prodejce dnes pokračoval v redukování pozic na tomto titulu.

ČEZ se dnes také obchodoval jen ve velmi úzkém pásmu kolem úrovně 475 Kč. Akcie O2 přidaly 1,2 %, investoři pokračují v kumulování pozic před zařazením titulu do MSCI.

Erste byla vítězem dne s +2,5 %. VIG před zítřejšími čísly ztratil 0,5 %. V našem regionu dnes investoři redukovali pozice v Polsku, index výrazně ztrácí -2,6 %. Maďarsko dnes bylo zelené s +1,2 % , světové trhy dnes konsolidují na pátečních úrovních.

Napsat autorovi RSS

Jeho hlavním zaměřením je proprietary trading, market making. Má dlouholeté zkušenosti s obchodováním cenných papírů, akciových derivátů a FX. Od roku 1995 je držitelem makléřské licence MF ČR. V minulosti působil jako vedoucí oddělení Equity Sales and Trading ve společnosti Patria Finance a CAIB Securities, předních akciových obchodníků s cennými papíry. Je členem burzovního výboru pro burzovní obchody BCPP. Přejít na diskusi

Top zprávyKurzy k článku
PX

;

ČEZ

;

ERSTE

;

KB

;

VIG

;


Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.