Hledáte práci?


09:36 • 2. července 2017

Tagy: zaměstnání, Facebook, Google

Jako každý rok, tak i letos vyšel z dílny Glassdoor report o nejlepších zaměstnavatelích. K žebříčku se využívá ta nejvíce vypovídající metrika – reálná spokojenost samotných zaměstnanců. Kdo „soutěž“ o nejlepšího zaměstnavatele vyhrál? Prozradil server Monty Rich.

Bain & Company

Na prvním místě se umístila firma, o které jste pravděpodobně nikdy neslyšeli. Jedná se o poradenskou společnost zabývající se strategiemi, marketingem nebo IT. Její služby využívají lídři po celém světě. Zaměstnanci si pochvalují především firemní benefity a inteligenci svých kolegů.

Facebook

Největší sociální síť světa je dlouhodobě vysněným pracovištěm nejen čerstvých absolventů. Důvodem může být firemní otevřenost a kultura, která nepotlačuje individuality. “Je mi 55 let a pracuji ve firmě, kde je věkový průměr 28. Nikdy jsem nebyl šťastnější”, uvedl jeden ze zaměstnanců a dodal, že nejvíce si cení stylu řízení Marka Zuckerberga.

Boston Consulting Group

Další poradenská firma v žebříčku. Zaměstnanci oceňují prostředí, ve kterém dochází ke skvělé spolupráci. Management se opravdu zajímá o rozvoj svých lidí a poskytuje konstantní zpětnou vazbu. 

Google

Technologický gigant je, podobně jako Facebook, dlouhodobě velice žádaným zaměstnavatelem. V Googlu, kde se veškerá rozhodnutí dělají na základě dat, si ze všeho nejvíce cení programátorů. Pokud je vám kód blízký, rozhodně zkuste svě štěstí. “Snídaně, oběd i večeře zdarma. Fantastické firemní párty, výlety… a nikoho nezajímá, jestli používáte Facebook, nakupujete na Amazonu, máte iPhone nebo odmítáte užívat Google+”

World Wide Technology

Zde nepříliš známá technologická společnost, které jsou blízké pojmy jako big data, cloud nebo security. Lidé ve WWT si pochvalují management a jeho vůli ke změnám. Zároveň si váží ohromné podpory ve zdravotních, zubařských a dalších výdajích.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.