Švejkování: Čiperná demokratka a pákistánští agenti

Sedmatřicetiletý federální floridský žalobce Beranton J. Whisenant Jr., který od ledna pracoval v největší kriminalistické jednotce a který dohlížel na případy spojené s falešnými pasy a vízovými podvody, byl nalezen mrtev na pláži s poraněním na hlavě. H1B visa – to je podle Martina Brodela důvod, proč Silicon Valley masivně investovalo do prezidentské kampaně Hillary Clintonové.

Whisenant Jr. byl nalezen v distriktu, spadajícím pod Debbie Wassermanovou-Schulzovou, bývalou ředitelkou DNC, národního výboru demokratů, která musela odstoupit poté, co WikiLeaks zveřejnily uniklé skandální e-maily nejužšího vedení strany. Jejich únik bývá připisován Sethu Richovi, zastřelenému 10. července 2016. Potvrzení této hypotézy by vyvrátilo celou slavnou americkou ruskou bajku z kořenů.

Debbie Wassermanová-Schulzová zaměstnávala Irmana Awana, dnes již uprchlého ze země, jednoho z pákistánských bratrů, kteří se asi 12 let pohybovali ve funkcích IT specialistů vysoce postavených demokratických kongresmanů, z nichž někteří byli členy komisí pro tajné služby, domácí bezpečnost (Homeland Security) či zahraniční záležitosti. Zprávy se nezmiňují o tom, zda se starali také o soukromý nelegální a nezabezpečený server u Clintonů ve sklepě.

Zdá se, že i pákistánské tajné služby čtou Gogola: bratři jsou spojováni také se zaměstnáváním mrtvých duší, což by v případě potvrzení anulovalo platnost jejich pracovních víz (nikdo se je celá léta neodvažoval prověřit, aby nebyl nařknut z rasismu – to mimo jiné ukazuje, jaký obrovský politicko-korektní tlak byl na členy administrativy záměrně vybudován). Existuje také video, na kterém viditelně otřesená Wassermnanová-Schulzová vyhrožuje šéfovi U.S. Capitol Policie „důsledky“ v případě, že jí nevydá Awenův laptop. Do vyšetřování bratrů (je jich prý celkem pět, ale počet kolísá) se nikomu moc nechce, neboť je jasné, že kontrola jejich přistěhovaleckého statutu by okamžitě vedla k jejich zaměstnavateli, tedy samotné DNC. Wassermanová-Schulzová zaměstnávala nejen Irmana Awena, a to od roku 2005 (to znamená, že začali ještě za G.W. Bushe…), ale také jeho ženu, bratra, bratrovu ženu… Celkem prý bylo bratrů pět. Počet manželek prameny neuvádějí.

Tato činorodá demokratka, Debbie Wassermanová-Schulzová, nedávno telefonovala s elektronicky změněným hlasem do právní firmy, vyšetřující DNC, a snažila se od nich vyzvědět podrobnosti „po drátě“. Zapomněla si ale skrýt ID, tak ji hned našli. „Oh shit“, chichotá se Martin Brodel, který o tom chutě reportuje.

Martin Brodel se domnívá, že velký vliv na rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa týkajících se obchodní sféry má jeho speciální poradce pro regulatorní reformu, investor a obchodní magnát Carl Icahn. Je prý specialistou na „nepřátelská převzetí“. Donald sedlá Lochnesku… Martin také tvrdí, že za Georgem Sorosem stojí celá řada jeho movitých podporovatelů, kteří jsou mocní, ale pro média neviditelní.

Naprosto neuvěřitelný je poslech Louise Bullera Gohmerta („Gohmert Exposes Awan Brothers‘ Plans To Destroy America from Within“), republikánského kongresmana z Texasu, popisujícího příběh pěti výše zmíněných pákistánských bratrů Awenových.

Kongresman Gohmert není zdatným rétorem, ale posluchači běhá mráz po zádech i tak. Bratři měli neshody s nevlastní matkou, postupně jí nasadili štěnice po celém domě, nemocného otce, po němž měli dědit značné majetky v Pákistánu, od ní izolovali až do jeho smrti, a následovaly machinace s na poslední chvíli změněnou poslední vůlí. „Tohle jsou lidé, kterým jsme dali důvěru a svěřili jim přístup k vysoce tajným informacím,“ brečí ten hlupák do mikrofonu. Podnikaví bratři vlastnili také obchod s auty a měli další spoustu aktivit.

Jared Beck je právník, zastupující příznivce Bernieho Sanderse, kteří se po zveřejnění korespondence DNC rozhodli loni v létě „demokratický“ volební výbor žalovat o zaslané peníze, které byly nakonec použity pro kampaň Hillary Clintonové, dočkali drsného překvapení: právníci DNC se jim vysmáli s tím, že DNC má statut soukromé společnosti a (redakčně zestručněno) můžou si tam švindlovat s hlasy, jak chtějí… V rozhovoru „Democrats Argue Their RIGHT to Keep Rigging Elections!” se Stefanem Molyneux to podrobně rozebírají a jeden si hned připadá jako doma. Shawn Lucas, kameraman a autor dokumentu z popisovaného soudního jednání, který byl právníky DNC okamžitě nařčen z manipulace s videem, ve svých pětadvaceti letech zemřel na úder do hlavy po prvním stání.

John Podesta vylezl z nory, napsal proti-trumpovský článek do Washington Post, kde má teď svůj vlastní sloupek (svůj k svému, říkávala babička), označil Seana Hannity z Foxu za ruského špióna a udělal pro deník s redaktorkou Karen Tumulty téměř hodinový a naprosto nezajímavý rozhovor. Tento vysoce nebezpečný člověk vlastnil 75 000 akcií společnosti Joule, jež se podílela na transakci, při níž Rusko koupilo 25% amerických uranových zásob (Uranium One). Jeho e-maily, zveřejněné WikiLeaks, obsahovaly podle některých konspirátorů nezvyklé množství výrazů, označených odborníky i pedofily za kódy. John Podesta také několik dní před smrtí Setha Riche psal o tom, že by jeden z „leakerů“ měl posloužit jako příklad.

Jednotlivé zdroje upozorňují na znepokojivou skutečnost, že stovky Obamových úřednických „zbytků“ jsou v důsledku demokratického drhnutí stále ještě v administrativních funkcích a oplývající často značnou mocí, která rozhodně nezahálí.

Harvardská studie odhalila anti-trumpovskou zaujatost médií. Je to pro ně tedy překvápko, ale ještěže k nim na Harvard konečně ta novina po roce a půl vůbec dorazila!

Akademikové z Shorenstein Center on Media, Politics and Public Policy analyzovali deset největších TV a mediálních společností v průběhu Donaldových prvních 100 dnů.

Negativní tón zpráv týkajících se prezidenta Donalda Trumpa: CNN: 93% zpráv, NBC: 93%, NYT: 87%, WaPo: 83%, WSJ: 70%, Fox: 52% (až nám zase někdo bude tvrdit, že Fox je pro-Trump). Evropa: ARD: 98%,m FT: 84%, BBC: 74%.

Tolik o objektivnosti a vyváženosti.

Španělsko uspořádalo zátah na nepoctivé bankéře z Bank of Spain. Zatkli si jich šest plus regulátora, který jim to všechno povolil. Gratulujeme!

Journal of Political Philosophy vydal obsáhlý materiál o Black Lives Matter, na němž ovšem nespolupracoval ani jeden afro-americký autor. Vydavatel Robert Goodin musel zveřejnit omluvu a slíbit přijetí příslušně zbarveného zaměstnance. Barvoslepý sen Martina Luthera Kinga zdá se poněkud nepochopen.

Daily Caller oznamuje překvapivou novinku, že kongresman na odchodu Jason Chaffetz by mohl zaujmout významnou roli ve vysílání již od července. Těšíme se!

James Corbet v sympatickém rozhovoru s G. Edwardem Griffininem, politickým komentátorem a filmařem, ale také specialistou na JFK, velmi podrobně dokládají, že JFK byl globalista své doby a jeho činy, představované médii jako libertariánské, jsou jen úmyslně dezinterpretované. John F. Kennedy, jak potvrzuje ve svých rozličných videodispozicích Lionel (Lionel Nation), se jeví jako nemocný nadopovaný globalistický ptáček, a jeho adorace vychází z toho, že byl fešák. Ale můžeme se mýlit.

Protože jsme si všimli, že česká (a nejen česká) média informují o aktivitách amerického prezidenta jen minimálně, objednali jsme si jeho denní program e-mailem:  Asi v polovině četby začínáme pravidelně pociťovat únavu.

New York Post informuje o zaměstnanci neblaze proslulého starosty New Yorku De Blazia Jacobu Schwartzovi (29), který měl zálibu v dětském pornu.

Slavný online časopis The Intercept (Glenn Greenwald) se pravděpodobně stal další obětí amerických hrátek s úniky, když zveřejnil informace, údajně dokazující ruské hackerské úsilí v období před volbami. Pětadvacetiletá kontraktorka NSA s Top Secret bezpečnostní prověrkou byla rychle odhalena, je členkou Never-Trump hnutí a oplývá podivuhodným jménem Reality Leigh Winner. Žádné důkazy v článcích nejsou a články o ní jsou divné.

Americká legenda v ústavním právu, harvardský profesor Alan Dershowitz a volič Hillary Clintonové, varuje na CNN před stalinizací země, a táže se: „Kde je zločin?“ V rozhovoru s Tuckerem Carlsonem na Foxu to rozebírá podrobněji, a dochází k závěru, že celé vyšetřování nakonec prezidentu Donaldu Trumpovi prospěje.

Mike Cernovich se úsměvně vypořádává s legračním útokem či odmítnutím ze strany Sama Harrise v jeho rozhovoru s Joe Roganem, kdy slavnému filosofovi, meditátorovi a spiritualistickému autorovi jaksi došla souvislá řeč a jen zajíkavě vyjadřoval své negativní emoce. Ta nás nepřekvapují, Mike vyrazí dech kdekomu. Nejvíce se nám zamlouvá jeho tvrdá výchova. „Na blbečky nemám čas,“ vysvětluje, když z diskuse típne dalšího nezdvořáka. Mike jde s upřímností opravdu na dřeň: “Poslouchejte mě dobře,“, říká vážně svým fanouškům, „dělejte, co říkám – a ne, co dělám!“

Newsletter