Brunio? Čerstvá strava a málo chemie pro vaše mazlíčky


23:26 • 9. února 2017

Tagy: Fundlift, FinTech, investice, Brunio

Češi se stále častěji zabývají složením stravy, jak pro sebe, tak pro svého psa. Řeší původ a kvalitu surovin, které jsou obsaženy v krmení pro svého mazlíčka. To je jeden z důvodů proč vznikl projekt Brunio, jedna z prvních českých značek etablujících se v globálně rychle rostoucím segmentu super-premium produktů pro domácí mazlíčky. Serveru Roklen24 to řekla jeho zakladatelka Petra Stoklasová. Dodává, kde brala inspiraci a proč projekt vstoupil na Fundlift.

Investoři nyní mohou do projektu investovat přes investiční platformu Fundlift. Do 4letých konvertibilních certifikátů mohou investovat za atraktivní úrok 10 % ročně. Fundlift vnímáme jako nový a inovativní způsob, jak získat investici tím, že jednoduše propojuje investory se zajímavými projekty,“ dodala Stoklasová.

Prostředky získané z emise na Fundliftu plánuje firma využít na marketingovou kampaň, akvizici nových klientů a rozšíření nabídky produktů. Strategickým cílem je vybudování tzv. „lovebrandu“ se stálou základnou pravidelných odběratelů.

Brunio je prémiové vařené krmivo pro psy vyráběné z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů, vyvinuté pod dozorem veterinárních výživových poradců.

Výroba krmiva a poskytování služeb určených domácím mazlíčkům představuje v západním světě rychle rostoucí průmyslový segment. Vysokou poptávku zaznamenává zejména kategorie prémiových a super-premiových produktů.

 

Napsat autorovi RSS

Vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Pracoval v ekonomické a centrální redakci ČTK jako subeditor, později jako zpravodaj se zaměřením na energetiku. Jako šéfredaktor vedl zpravodajský server iUHLI.cz, který se zaměřoval na hnědouhelný sektor a energetiku. Je šéfredaktorem ekonomického a investičního portálu Roklen24.cz.Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.