RoklenPro OGResearch

Nejkomplexnější makroekonomický model České republiky pro profesionály. Získáte přístup k prognózám budoucího vývoje makroekonomických dat s možností konzultace s experty. Náš Scenario Builder Vám umožní měnit budoucí makroekonomické veličiny dle Vašich očekávání a prognostický model, díky historickým vztahům, přepočítá jejich vliv na ostatní ekonomické veličiny.

 

Tvůrci modelu: David Vávra, Ondra Kameník, Hynek Hřebíček

 

 
 

David Vávra

Zakladatel OGResearch. Bývalý makroekonom MMF. Radil desítkám centrálních bank na celém světe s problematikou měnové politiky. Exporadce guvernéra ČNB v době finanční krize. Spolupracovník Akademie věd České republiky a VŠE v Praze.

 

Hynek Hřebíček

Partner v OGResearch, zodpovědný za modelování a prognózy. Bývalý poradce MMF. Exmanager oddělení Makroekonomického modelování v ČNB, kde vyvinul makroekonomické modely Výboru pro měnovou politiku.

 

Ondra Kameník

Partner v OGResearch, zodpovědný za produkty a vývoj. Bývalý senior ekonom výzkumného oddělení MMF. Autor globálního modelu MMF. Pracoval v oddělení Makroekonomického modelování ČNB a pomáhal při prognostických modelech celé řadě centrálních bank.

 

Michal Misler

Ředitel v OGResearch, zodpovědný za IT a finanční software. Před tím pracoval jako senior business consultant ve Wall Street Systems, jako poradce Banque de france, National Bank of Romania či Bank of Cyprus.

 

 

Kontaktujte nás

Více informací nalezte v letáku ZDE. Kontaktujte nás na info@roklen.cz nebo telefonicky na čísle 236 071 600. Rádi Vám poradíme a službu předvedeme!

 

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.