AAA Auto otevřela pobočku v polských Katowicích

Skupina autobazarů AAA Auto dnes otevřela v Katovicích svou druhou polskou pobočku. V příštím roce chce firma v Polsku otevřít další tři autocentra. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Nové autocentrum v Katovicích bude v první fázi zaměřeno zejména na výkup, plnohodnotný provoz zahájí během několika týdnů.

Na ploše téměř 3000 m2 nabídne až 145 vozů s možností rychlé expanze na plochu dvou hektarů, která umožní vystavení až 1000 ojetých automobilů. V první fázi pobočka vytvořila 21 pracovních míst.

„Naše plány pro Katovice jsou velmi ambiciózní. Lokalita je pravděpodobně jednou z nejlepších v celé síti AAA, v těsném sousedství nákupního centra, a tedy s vysokou přirozenou návštěvností. Jsme rádi, že zde máme možnost v budoucnu expandovat až na plochu dvou hektarů a postupně tak nabídnout až 1000 vozů,“ uvedl generální ředitel AAA Auto Polsko Przemyslaw Vonau.

Zprovoznění nového centra je součástí strategie mezinárodní expanze, kterou společnost začala realizovat po loňské změně majoritního vlastníka. Tím se stal britsko-polský fond soukromého kapitálu Abris Capital Partners. Plán počítá s otevřením tří nových center v Polsku každý rok. Příští rok by se měly pravděpodobně otevřít pobočky ve velkopolské Poznani, dolnoslezské Vratislavi a severopolské Bydhošti.

Newsletter