AAA AUTO podpoří jako generální partner fotbalový klub FC Slovan Liberec

Novým generálním partnerem prvoligového klubu FC Slovan Liberec se stává společnost AURES Holdings se svými značkami AAA AUTO a Mototechna. Oba partneři to oznámili dnes na tiskové konferenci na pobočce AAA AUTO Liberec, která zároveň slaví rok od svého otevření. Skupina AURES Holdings, která začátkem letošního roku navázala úzkou spolupráci i s AC Sparta Praha, podporuje kluby nejvyšší fotbalové soutěže již pět let.

Významný hráč na českém trhu s automobily AURES Holdings se zařadí na nejvyšší úroveň ve sponzorském portfoliu FC Slovan Liberec. „Partnerství s AAA AUTO si velmi vážíme. Získali jsme silného generálního partnera, který navíc působí i v Libereckém kraji a má tak blízko k našim fanouškům,“ říká k čerstvě uzavřené spolupráci ředitel klubu FC Slovan Libor Kleibl. Oznámení partnerství se zúčastnili i špičkoví hráči FC Slovan Liberec Michael Rabušic a Theodor Gebre Selassie.

„S nejvyšší fotbalovou soutěží spolupracuje naše společnost již pět let, protože fotbal je pro nás z hlediska marketingu velmi zajímavý. Zajišťuje nám přímý a častý kontakt s našimi potencionálními zákazníky z řad fotbalových fanoušků, ale i byznysových partnerů. Spolupráce s FC Slovan Liberec je pro nás o to zajímavější, že se poprvé objevujeme v roli generálního partnera. Navíc je to i takový dárek pro naši libereckou pobočku, která slaví rok od svého otevření,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings. Fotbaloví fanoušci tak značku AAA AUTO již nyní mohou vidět na dresech hráčů klubu Slovan Liberec nebo na LED perimetrech při domácích utkání. „Věříme, že vývoj pandemie v blízké budoucnosti umožní opět přítomnost diváků přímo na zápasech FC Slovan Liberec, kde pro ně budeme mít připravenu řadu aktivit,“ doplnila Topolová.

AAA AUTO spolu s touto spoluprací slaví i rok od otevření nové pobočky v Liberci v lokalitě Nákupního centra Severka. Jen za poslední rok se podařilo společnosti navýšit prodeje v Libereckém kraji více než dvojnásobně. Nejprodávanějším vozem je stejně jako ve zbytku České republiky Škoda Octavia. Dalšími oblíbenými modely je Volkswagen Passat, Škoda Fabia nebo Škoda Superb. „Zajímavostí je oblíbenost dieselových automobilů v Libereckém kraji. Zatímco v republikovém průměru tvoří nadpoloviční poptávku benzínové varianty, Liberečáci preferují z 60% dieselové motory,“ upozornila Karolína Topolová. Třetina prodaných vozů je ve variantě kombi, 22% v provedení SUV. Čtvrtina automobilů má automatickou převodovku. 22% aut má náhon na všechna čtyři kola, což je o 7% více než je celorepublikový průměr. Nejoblíbenějšími barvami jsou stříbro-šedá, bílá a černá.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 29 let. Provozuje síť více než čtyř desítek poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,5 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně průměrně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Na západních trzích působí prostřednictvím společnosti Driverama. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se v roce 2020 umístila v anketě Top Ženy Česka na 1. místě v kategorii manažerek a letos v tomto žebříčku vstoupila do Síně slávy. Skupinu vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners.

Newsletter