Z ekonomického kalendáře nás odpoledne čekají už jen data ohledně žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Dopoledne zveřejněný index cen výrobců za eurozónu (výsledek výrazně nad očekávání) euru pomáhá na silnější úrovně. Hlavní měnový pár se přibližuje hranici 1,1350 EURUSD. Koruna se posunula do okolí 25,40 EURCZK. Zlotý pokračuje v prudkém posilování a na páru s eurem se posunul do okolí hranice 4,60 EURPLN.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík posiluje svůj německý tým

Řady advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) ode dneška posílí dva noví advokáti a jedna advokátní koncipientka. Pozici counsela bude nově v KŠB zastávat německý advokát Rainer Frank, zároveň do KŠB nastoupí na pozici advokátky Pavla Veselková a na pozici advokátní koncipientky Petra Dosoudilová.

„S radostí vítám všechny tři nové kolegy a přeji jim v novém týmu plno úspěchů. Vážím si toho, že si na své profesní cestě vybrali právě advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík. Rainer Frank je zkušeným advokátem, který bude i díky své znalosti německého práva žádanou posilou do našeho německého týmu. Věřím, že se naše nově navázaná spolupráce bude vyvíjet k oboustranné spokojenosti,“ uvedla Dagmar Dubecká, řídící partnerka KŠB.

Rainer Frank je členem Advokátní komory v Karlsruhe, České advokátní komory a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Specializuje se zejména na právo nemovitostí, fúze a akvizice a bankovní právo. Vystudoval Univerzitu Regensburg a Tübingen, hovoří německy, anglicky a česky.

Řady KŠB rozšíří i dvě dosavadní spolupracovnice Rainera Franka: Pavla Veselková, která je členkou České advokátní komory od roku 2014 a specializuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, insolvenční a bankovní právo, a Petra Dosoudilová, rovněž členka České advokátní komory od roku 2014, jejíž specializací je občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí a správní právo.

Newsletter