Alza spouští prodej vlastní směsi jihoamerické kávy

Směs speciálně vybraných zrn pro náročné milovníky kávy v České a Slovenské republice nabízí firma pod vlastní značkou Alza Café. Zájemci ji budou moci ochutnat za poloviční cenu, tedy za 299 Kč/kg, respektive 11,90 . Současně bude rozdávána k vybraným kávovarům zdarma. Akce platí do 8. října nebo vyčerpání zásob.

Alza Café je fair trade směsí špičkových kávových zrn typu arabika původem z Jižní a Střední Ameriky a je výhradně pražena v České republice, krátce před odesláním zákazníkovi. Tím je garantována její čerstvost. Jedná se o zcela vyváženou kávu, plné chuti, bez jakékoliv kyselosti, která vyniká především čokoládovým nádechem s aroma po lískovém oříšku. Hledání dokonalé směsi pro nadšence tohoto černého moku trvalo téměř rok a probíhalo ve spolupráci s odborníky v oboru, kteří za tu dobu ochutnali stovky různých variant.

„Pro představení vlastní směsi jsme měli dva důvody. Tím prvním je prostě to, že je Alza plná milovníků dobré kávy a chtěli jsme dopřát prémiovou řadu za špičkovou cenu i našim zákazníkům. Tím druhým je fakt, že jsme jedním z největších prodejců kávovarů v zemi a z tohoto pohledu je vlastní směs logickým krokem. Zájemci si tak mohou pořídit přístroj i vynikající směs na jednom místě,” uvedl vedoucí internetového marketingu Alza.cz Jan Sadílek s tím, že Češi jsou již zvyklí, že si díky dostupnějším přístrojům mohou dopřát kavárenskou kvalitu i v pohodlí domova.

Alza ročně prodá více než 30 tisíc kávovarů, nejprodávanější v obou zemích jsou automatické kávovary.

O společnosti Alza.cz, a.s.
Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2016, ve kterém Alza utržila celkem 17,4 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce. Alza doručuje své zboží a má otevřené prodejny nejen v pracovních dnech, ale i o víkendu. Své objednávky si zákazníci Alzy mohou vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Zákazníkům nabízí unikátní klubový program Alza Premium, podporuje start-upy v rámci programu AlzaVenture pro herní a hi-tech nadšence otevřela Alza TechZone v Holešovicích a neustále rozšiřuje své produktové portfolio. V Praze a Bratislavě vybudovala jedinečný Apple Shop. Za své úspěchy získala nespočet ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, a celou řadu dalších. Ve třetím ročníku Alza Awards 2016 ocenila nejlepší firmy a produkty roku. Nejdůležitější Alza milníky zde.

Newsletter