Alza vybuduje na For Games obří herní showroom

Alza.cz míří potřetí na veletrh  For Games a v pražských Letňanech představí špičkové produkty nejen ze svého herního portfolia, ale i z nabídky hraček. Na ploše celé haly 2D o rozloze 800 m2 vybuduje vlastní gamingovou arénu s bohatým doprovodným programem. Výstava v PVA EXPO Praha poběží od 25. do 28. října.

Alza.cz na 4 dny promění celou halu 2D na obří Alza Gaming Showroom. K vidění tam budou novinky od předních herních a technologických značek, jako jsou Xbox, Playstation, Nvidia, Samsung nebo Honor, který např. představí svůj první herní smartphone Honor Play a nový model 8X.

 „Velkým lákadlem bude našlapaná Alza Gaming herna kde si zájemci na vlastní kůži vyzkouší, co dokáží aktuálně nejvýkonnější PC a konzole na trhu. Fanoušci na místě mohou okusit zážitky z posledních novinek, např. Assassin’s Creed: Odyssey, Call of Duty: Black Ops 4, auta Forza Horizon nebo fotbalový simulátor FIFA 19 a chybět opět nebude ani virtuální realita s HTC Vive Pro,“ říká za Alza.cz Pavel Roubínek, expert na gaming. Specialitou bude podle něj i koutek s inteligentními hračkami, LEGO stavebnicemi a NERF střelnicí. Vybrané produkty si návštěvníci mohou na místě okamžitě zakoupit, a to se slevou až 50 %.

Veletrh For Games je pro fanoušky také skvělou příležitostí setkat se známými jmény světa gamingu a esportu. Letos na ně v AlzaGaming Showroomu budou čekat např. Petr „CzechCloud“ Žalud, Ondřej „Lelek“ Kvarda nebo nejznámější český vývojář her Daniel Vávra, který v sobotu osobně představí nadstavbu úspěšné novinky KingdomCome: Deliverance. Nový příběh hlavního hrdiny si budou moct návštěvníci veletrhu exkluzivně zahrát jako první v Česku a na Slovensku.

Souběžně s For Games probíhá v letňanském výstavišti PVA EXPO také veletrh hraček For Toys a For Babies.

Newsletter