Euro drží zisky kolem úrovně 1,2170 EURUSD, dolarový index se obchoduje na úrovni dnešní otevírací ceny. Z měn regionu je v zisku pouze zlotý. Koruna obrátila do mírné ztráty, stále se ale obchoduje pod 25,60 za euro.

Alza vybuduje na For Games obří herní showroom

Alza.cz míří potřetí na veletrh  For Games a v pražských Letňanech představí špičkové produkty nejen ze svého herního portfolia, ale i z nabídky hraček. Na ploše celé haly 2D o rozloze 800 m2 vybuduje vlastní gamingovou arénu s bohatým doprovodným programem. Výstava v PVA EXPO Praha poběží od 25. do 28. října.

Alza.cz na 4 dny promění celou halu 2D na obří Alza Gaming Showroom. K vidění tam budou novinky od předních herních a technologických značek, jako jsou Xbox, Playstation, Nvidia, Samsung nebo Honor, který např. představí svůj první herní smartphone Honor Play a nový model 8X.

 „Velkým lákadlem bude našlapaná Alza Gaming herna kde si zájemci na vlastní kůži vyzkouší, co dokáží aktuálně nejvýkonnější PC a konzole na trhu. Fanoušci na místě mohou okusit zážitky z posledních novinek, např. Assassin’s Creed: Odyssey, Call of Duty: Black Ops 4, auta Forza Horizon nebo fotbalový simulátor FIFA 19 a chybět opět nebude ani virtuální realita s HTC Vive Pro,“ říká za Alza.cz Pavel Roubínek, expert na gaming. Specialitou bude podle něj i koutek s inteligentními hračkami, LEGO stavebnicemi a NERF střelnicí. Vybrané produkty si návštěvníci mohou na místě okamžitě zakoupit, a to se slevou až 50 %.

Veletrh For Games je pro fanoušky také skvělou příležitostí setkat se známými jmény světa gamingu a esportu. Letos na ně v AlzaGaming Showroomu budou čekat např. Petr „CzechCloud“ Žalud, Ondřej „Lelek“ Kvarda nebo nejznámější český vývojář her Daniel Vávra, který v sobotu osobně představí nadstavbu úspěšné novinky KingdomCome: Deliverance. Nový příběh hlavního hrdiny si budou moct návštěvníci veletrhu exkluzivně zahrát jako první v Česku a na Slovensku.

Souběžně s For Games probíhá v letňanském výstavišti PVA EXPO také veletrh hraček For Toys a For Babies.

Newsletter