AMSP ČR připravuje podnikatelské zázemí v Číně

Rok zdarma nové kancelářské, skladové a výrobní prostory. Vyhledání čínských lokálních partnerů a personální, právní a marketingové poradenství. Dostupné ubytování, mezinárodní škola pro děti, spolupráce s místní vysokou školou technickou a vazba na německé průmyslníky vyrábějící v Číně.  To jsou základní parametry exkluzivní dohody, kterou pro české firmy v nejlidnatější čínské oblasti Guangdong dojednala v posledních dnech AMSP ČR. Asociace nabízí rovněž nově  svým členům zdarma služby předního českého sinologa, tlumočníka  a právníka.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR zahajuje nábor tuzemských podnikatelů do nově budované kancelářské a průmyslové zóny Sino-German Metal Eco. Jedná se o moderní industriální park, v nejlidnatější čínské provincii Guangdong, v severní části milionového města Jieyang v blízkosti Kantonu a Hongkongu. Projekt vzniká v úzké kooperaci čínské Zhongde Metal Group a německé mezinárodní obchodní komory AHK.

„Čína opravdu žije jiným tempem a má na svět jiný pohled a specifický způsob jednání i etikety, kterému je třeba porozumět“, uvedl Vít Vojta, přední český sinolog, tlumočník a právník, který spolupracuje s českými i zahraničními firmami mimo jiné prostřednictvím internetového portálu Protokolos.

Newsletter