Dolar zahajuje týden slabší v dolarovém indexu i proti euru. Společná měna sílí nad 1,1880 EURUSD. Měny regionu jsou v zisku. Koruna posiluje pod 25,50 za euro.

APM chystá demonstraci za svobodu podnikání a proti EET

Demonstrace za svobodu podnikání, proti EET, proti budování socialismu v ČR. Pod tímto názvem pořádá Asociace podnikatelů a manažerů, společně s hnutím Radostné Česko bez EET demonstraci za svobodu podnikání, proti EET, proti budování socialismu v ČR. Protestující občané, podnikatelé a živnostníci se sejdou 25. února ve 12:00 na Václavském náměstí v Praze.

„Vláda neustále zhoršuje situaci občanů, malých podnikatelů a živnostníků. Politici zastírají pravý stav ekonomiky a příčiny nízké životní úrovně občanů ČR ve srovnání se západními sousedy. Vládní koalice vymýšlí stále nové povinnosti a omezení, kterými omezuje svobodu občanů a podnikatelům ztrpčuje život. Oproti tomu těm největším firmám rozdává investiční pobídky, úlevy na daních, státní zakázky a obrovské dotace. Podnikatelské prostředí je pokřivené, ale jinak než se snaží veřejnosti namluvit pánové Babiš a Sobotka.
Proto svoláváme na 25. února 2017 demonstraci za svobodu podnikání, proti EET a proti budování socialismu v ČR. V roce 1948 sebrali komunisté občanům svobodu. Nyní, po 69 letech, je naše svoboda opět ohrožena. Vrchnost a papaláši? Už jsou tady zase!“ uvedl předseda Asociace podnikatelů a manažerů, pan Radomil Bábek.

Newsletter