ASB Group posiluje svou pozici v oblasti střední a východní Evropy

ASB Group, jež je společností specializující se na outsourcingové služby v oblasti účetnictví, zakládání společností, daňového poradenství, transakčního poradenství, trust managementu a mzdové agendy, s potěšením oznamuje, že zřizuje novou kancelář v Budapešti. Společnost funguje ve střední a východní Evropě od roku 2002 a její podíl na trhu odborných služeb pro podniky v celém regionu neustále roste. Otevřením kanceláře na ulici Andrássy v Budapešti se počet zaměstnanců zvýší na téměř 200 odborných pracovníků.

Petr Studnička, jednatel ASB Group, říká: „Maďarský trh je pro ASB Group velkou příležitostí. Existuje řada našich klientů, pro něž poskytujeme služby i v jiných zemích střední a východní Evropy. Maďarská ekonomika vykazuje zajímavé makroekonomické výsledky pro zahraniční investory, realitní trh a maloobchod, kde má ASB Group silné zastoupení, roste velice rychle a je velice atraktivní”.

Vedoucím kanceláře ASB Group v Budapešti ustanovila ASB Group pana Attilu Szedmáka, který bude v nově vzniklém maďarském subjektu řídit všechny oblasti služeb BPO. „Náročné požadavky klientů ASB Group a dynamického maďarského trhu nás přiměly k rozšíření našich korporátních služeb a služeb BPO do Maďarska. Domníváme se, že naše nová kancelář v Budapešti posílí naši stávající činnost v regionu, která bude od nynějška zahrnovat všechny země Visegrádu. V souladu s naším strategickým zaměřením nám zřízení této kanceláře umožní poskytovat služby našim klientům efektivněji z „jednoho místa“ a „růst spolu z nimi”, dodává pan Szedmák.

V důsledku rozsáhlých odborných zkušeností nabytých svým působením po dobu 18 let u poskytovatelů služeb prvního a druhého stupně ve sféře finančního, účetního a daňového poradenství a controllingu, získal cenné znalosti a praktické know-how v oblasti dodržování předpisů, poradenství, podávání zpráv o řízení a daňových struktur v různých provozních modelech. V době před nástupem do funkce k ASB se Attila stal Mezinárodním daňovým expertem a daňovým poradcem zapsaným u UCMS (TMF), pracoval pro firmu Deloitte v Budapešti a rovněž získal 6měsíční praxi v oblasti svěřeneckých fondů v Lucembursku. Je rovněž autorizovaným účetním.

Newsletter