Aukro partneři pomohou odhadnout cenu a zařídí prodej zboží

Máte doma známky, mince, obrazy nebo starožitný nábytek, který byste rádi prodali? Nebo se naopak chcete rychle a výhodně zbavit skladových zásob a udělat si místo pro nové zboží? Aukro vypouští do světa tzv. Aukro partnery – zkušené prodejce, kteří zdarma poradí se stanovením ceny a za provizi mohou dané zboží sami vystavit a co nejvýhodněji prodat. Službu budou moci prodávající vyzkoušet už ve druhé polovině června 2017 na stránkách http://partner.aukro.cz/.  

„Aukro partneři jsou vybíráni z řad prodejců, kteří se skvěle orientují na našem portálu a díky tomu dokáží prodávat za nejlepší ceny. Jedná se o naše dlouhodobé obchodní partnery, za které ručíme a garantujeme jejich slušné a férové jednání. Najdete mezi nimi odborníky na staré mince, zkušené prodejce outletových velkoskladů nebo nadšence, kteří vám k prodeji připraví zánovní smartphone,“ říká Michaela Balarinová, marketingová manažerka Aukro.cz.

Pokud prodej proběhne úspěšně, je odměnou pro partnera předem domluvená výše provize z daného prodeje. Zbývající částku dostane majitel zboží a dále se již nemusí obávat žádných dalších poplatků. Mimo klasické zveřejnění si klient může vybrat i variantu nadstandardní propagace.

„Služba Aukro partner se hodí nejen pro úzce profilované zboží, sběratelské předměty nebo ve chvíli, kdy chce člověk prodat jeden či několik málo kusů, ale například i pro výprodeje skladových zásob. Partneři se orientují na konkrétním trhu a dokáží tak nastavit odpovídající cenu i formu propagace. Zároveň provozujeme i službu Aukrobot, kterou prodávající rovněž ocení při stěhování nebo vyklízení větších prostor,“ dodává ředitel Aukro.cz Václav Liška.

Newsletter