Bison & Rose zajišťuje komunikaci pro Centrum Paraple

Komunikaci obecně prospěšné společnosti Centrum Paraple nově zajišťuje PR agentura Bison & Rose. Centrum Paraple od roku 1994 pomáhá lidem s poškozením míchy, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu, při aktivním návratu do běžného života. Poskytuje jim zejména pobytovou službu sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství. Krom toho pořádá tematické a víkendové programy.

Centrum Paraple bylo založeno Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Centrum letos slaví 25. výročí od svého založení, které si bude připomínat v průběhu celého roku. Mezi připravovanými akcemi, jejichž výtěžek významně přispívá na chod Centra, je kromě tradičního Běhu pro Paraple taky aukce výtvarného umění, Aukce designových lahví Pilsner Urquell a v neposlední řadě benefiční večer StarDance. Za dobu své činnosti už Paraple pomohlo formou sociálně rehabilitačních pobytů více než 1300 lidem na vozíku a dalším tisícům lidí poskytlo poradenské služby ambulantně.

„Letošní výročí chceme využít i k tomu, abychom veřejnosti ukázali, s jakými problémy se lidé s poškozením míchy potýkají a jak je důležité pomáhat jim k návratu do plnohodnotného života. Jsem rád, že nás v této komunikaci podpoří jedna z nejzkušenějších PR agentur na trhu,“ řekl David Lukeš, ředitel Centra Paraple.

Agentura Bison & Rose není ale pro Centrum Paraple zcela novým partnerem. Organizace spolupracovaly již v uplynulých letech na projektu aukce designových pivních lahví Pilsner Urquell, jejichž loňský ročník přinesl Centru výtěžek vice než 2,7 mil. Kč.

„Centrum Paraple vykonává každý den záslužnou a v mnoha oblastech nenahraditelnou práci. Ceníme si toho, že můžeme navázat na předchozí úspěšný projekt a těšíme se na novou etapu práce pro Centrum,“ doplňuje Jana Lutonská, Partner agentury Bison & Rose.

Newsletter