Bosch eBike Systems posiluje své působení v České republice Rozšiřuje se tým a webové stránky jsou nyní v češtině

  • Novým marketingovým manažerem pro český trh se stal Tomáš Jančárek
  • Česko získalo kontaktní osobu pro mediální a marketingové aktivity
  • Webové stránky jsou nyní v češtině na adrese bosch-ebike.com/cz
Benjamin Bartholome a Tomáš Jančárek

Společnost Bosch eBike Systems posiluje své působení v České republice. Novým marketingovým manažerem pro český trh se stal Tomáš Jančárek, který bude koordinovat marketingové aktivity a komunikaci společnosti Bosch eBike Systems. Stal se novou kontaktní osobu pro média a bude odpovědný za pořádání tuzemských akcí. Aktivní cyklista a všestranný sportovec z Prahy má více než dvacetileté zkušenosti se sportovním marketingem a velkoobchodním prodejem jízdních kol zahraničních i domácích výrobců.

„Elektrokola jsou v České republice stále populárnější a my bychom v tomto vývoji rádi pokračovali. Jsme proto rádi, že náš tým v České republice posílil Tomáš Jančárek. To nám umožní poskytovat ještě lepší podporu médiím i našim místním partnerům,“ vysvětluje Tamara Winograd, viceprezidentka pro marketing a komunikaci společnosti Bosch eBike Systems.

Vzhledem k velkému zájmu a rostoucímu významu českého trhu jsou nyní webové stránky Bosch eBike Systems v češtině. Čeští zákazníci si tak nyní mohou na adrese www.bosch-ebike.com/cz přečíst veškeré informace o produktové řadě Bosch eBike Systems ve svém rodném jazyce a dozvědět se o všech produktech a jejich možnostech použití. Najdou zde také průvodce popisující různé typy elektrokol, přehled výrobců elektrokol s pohonnými jednotkami Bosch eBike Systems, kontakty na servisní místa, informace o příslušenství a mnoho dalších užitečných rad.

Benjamin Bartholomé, který působí v Praze již dva roky, zůstává i nadále odborným poradcem pro obchod s elektrokoly ve společnosti Bosch eBike Systems CZ. Je jedním ze skupiny více než 30 odborných konzultantů, kteří poskytují odbornou podporu prodejcům elektrokol v Evropě.

Bosch eBike Systems tvoří budoucnost mobility elektrokol pomocí inovativních produktů a digitálních služeb, od vysoce účinných pohonných systémů až po první ABS pro eBikes a řešení Connected Biking připravené pro výrobu. Na každodenních trasách městem, na pohodových projížďkách krajinou nebo za sportovním dobrodružstvím v horách: Bosch eBike Systems nabízí eBikerům ten správný pohonný systém (pohonná jednotka, baterie, displej a aplikace) pro každou potřebu a všechny oblasti použití zajišťující jedinečný pocit z jízdy. Dokonale sladěnému modulárnímu portfoliu produktů dnes důvěřuje více než 100 předních světových značek jízdních kol. Jako nezávislá divize v rámci skupiny Bosch využívá Bosch eBike Systems také technologické a výrobní expertízy společnosti. Pro zdravou, bezpečnou a udržitelnou mobilitu plnou zábavy.

Pro více informací prosím navštivte www.bosch-ebike.com.

Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Díky své kompetenci v oblasti senzoriky, softwaru a služeb a také vlastního IoT cloudu je firma schopna nabídnout svým zákazníkům propojená řešení nad rámec domény od jednoho dodavatele. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Ty buď disponují umělou inteligencí (AI) nebo jsou vyvíjeny nebo vyráběny s její pomocí. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Skupina Bosch zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 440 dceřiných a regionálních společností v cca 60 zemích. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Bosch Group s více než 400 závody je celosvětově od jara 2020 CO2neutrální. Inovační síla společnosti je základem budoucího růstu. Bosch zaměstnává 76 300 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 128 lokalitách po celém světě a zhruba 38 000 softwarových inženýrů.

Firma byla založena v roce 1886 jako „Dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku“ Robertem Boschem (1861–1942) ve Stuttgartu. Společenskoprávní struktura firmy Robert Bosch GmbH zajišťuje podnikatelskou samostatnost skupiny Bosch. Firmě umožňuje dlouhodobě plánovat a investovat do významných budoucích projektů. Kapitálové podíly firmy Robert Bosch GmbH jsou z 94 % vlastněny obecně prospěšnou nadací Robert Bosch Stiftung GmbH. Zbývající podíly vlastní společnost rodiny Bosch a Robert Bosch GmbH. Většinová hlasovací práva má Robert Bosch Industrietreuhand KG; ta zastává podnikatelskou funkci společníka.

Více informací www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-presse.de, www.twitter.com/BoschPresse

Newsletter