British Airways investují; modernizují třídu World Traveller Plus

Společnost British Airways v současnosti realizuje pětiletý plán investic ve výši 6,5 miliardy liber, jehož součástí je také výrazná modernizace cestovní třídy premium economy, nazvané World Traveller Plus. V příštích měsících s sebou přinese změny zařízení kabiny, služeb i podávaného jídla – nová nabídka pokrmů bude k dispozici od 1. února 2019.

Po zavedení nových jídelních menu si cestující budou moci vybírat své hlavní jídlo ze tří možností a dostanou také vydatnější druhé teplé jídlo v pozdější fázi letu. Na nových jídelních lístcích najdete: dušené britské hovězí s pečenými novými bramborami, cibulovou omáčkou a omáčkou bourguignon; pečenou perličku s dušeným červeným zelím, zelenými fazolkami, pečenými bramborami a hořčičnou omáčkou s pažitkou; těstoviny rigatoni v krémové česnekové a bylinkové omáčce s pórkem, dýní a baby špenátem. 

Skvělý zážitek z létání

Společnost rovněž investuje do příslušenství cestovní třídy World Traveller Plus: na jaře se vydají do oblak nové soupravy s cestovními potřebami, nové pokrývky a polštáře.

Carolina Martinoli, ředitelka pro Brand and Customer Experience společnosti British Airways, uvedla: „Tato nejnovější část naší investice ve výši 6,5 miliardy liber vylepší cestovní třídu World Traveller Plus a cestujícím přinese skutečnou změnu. V únoru začneme podávat jídla z nového menu a na jaře bude následovat nová sada cestovních potřeb a nové pokrývky a polštáře, které přinesou více pohodlí a dotek luxusu.“

British Airways minulý rok na letech z londýnského letiště Gatwick představily ve třídě World Traveller Plus nové sedadlo. To nabízí o polovinu větší obrazovku zábavního systému a opěrky hlavy a nohou nastavitelné v šesti směrech, aby vyhovovaly cestujícím všech výšek. Tímto sedadlem budou vybavena letadla typu Airbus A350, která budou letos dodána.

Zákazníci cestující v třídě World Traveller Plus si mohou své hlavní jídlo objednat nejpozději 24 hodin před odletem, což jim zaručí, že je dostanou podle svého výběru. Objednávku lze provést prostřednictvím nástroje pro správu rezervace „Manage My Booking“ na adrese ba.com.

Newsletter