Broker Consultingu stouply tržby o desetinu na půl miliardy Kč

Finanční skupině Broker Consulting stouply v pololetí tržby z hlavní činnosti v ČR a na Slovensku meziročně o desetinu na 502 milionů korun. Společnost, která patří mezi největší finančně poradenské firmy na českém trhu, to dnes sdělila ČTK. Konkurenčnímu Fincentru vzrostly tržby v Česku a na Slovensku meziročně o šest na 812 milionů Kč, firmě Partners klesly o 43 milionů na 483 milionů Kč.

Objem sjednaných hypotečních úvěrů v ČR u Broker Consulting činil od ledna do června 3,463 miliardy Kč. Poradci společnosti sjednali 43.000 smluv, tedy o 3300 meziročně více. Rostly zejména realitní a bankovní služby. Ty Broker Consulting podpořila navíc budováním nových franšízových obchodních míst s názvem OK POINT ve spolupráci s mBank.

„Naším hlavním odlišením od konkurence je náš finanční plán a následné poskytování finančních, realitních služeb a zprostředkování bankovních služeb. Praxe ukazuje, že klienti chtějí mít vše na jednom místě. Právě toto propojení, které jsme naplno nastartovali v roce 2015, stojí za naším letošním růstem,“ uvedl ředitel komunikace Broker Consulting Jan Lener.

Broker Consulting je jednou z největších finančně poradenských společností na českém i slovenském trhu. V Česku má více než 500.000 klientů. Nabízí také služby více než 4000 právnických osob. Služby společnosti poskytuje téměř 1500 lidí ve více než 100 klientských centrech, kancelářích a obchodních místech OK POINT.

Newsletter