Časy se mění… co na to controlling?

Vlna digitalizace zasáhla již téměř všechny společnosti. Vstupuje nejen např. do jejich výrobních procesů, ale mění se i controlling. Má více možností, více nástrojů a také více automatizace. Jaká je budoucnost controllingu z hlediska samotných controllerů i jejich CFO? Toto je hlavní téma již 22.Controllingového fóra, které pod taktovkou  Controller Institutu, proběhne 23. – 24. května 2019 v příjemném prostředí Zámku Štiřín.

Zkušenosti z jedné firmy? Mohou být užitečné. Ze dvou? Slušná praxe. Z deseti firem? Výborně, pokud to ovšem stihnete před důchodem.

Controllingové fórum znamená možnost získat zkušenosti z několika desítek firem ve dvou dnech a jednom večeru. Controllingové fórum je spousta informací o moderních trendech v controllingu. Controllingové fórum je jediné místo, kde si controlleři s finančními řediteli skutečně rozumí.

O svoje zkušenosti se s Vámi podělí řada topmanažerů. A to jak v panelové diskusi na téma „Časy se mění, controlling také … Co rychleji?“, tak i případovými studiemi přímo z jejich firem. Na aktuální controllingová témata s Vámi budou diskutovat: Zdeněk Bouda, Vedoucí odboru ekonomiky, Pražské služby; Karel Havlíček, Generální ředitel, SINDAT; Jiří Kuchyňa, Finanční ředitel, CreativeDock Holding; Dagmar Růžičková, Vedoucí odboru ekonomiky a administrativy, Národní divadlo; Věslava Piegzová, Finanční ředitelka, Česká zbrojovka; Irena Žáčková, Chief Financial Officer, Euro-Center Holding SE a mnoho dalších.

O inspirativním setkání s příjemným a zábavným doprovodným program se dozvíte více na stránkách www.controllingoveforum.cz.

Newsletter