Dolar se po ziskovém začátku týdne dostal pod tlak. Dolarový index klesl po hranici 90,7 bodů, euro proti dolaru sílí nad 1,2100 EURUSD. Tlaky na slabší dolar podporují procyklické měny. V zisku jsou i měny regionu. Koruna se obchoduje pod 26,15 za euro.

Časy se mění… co na to controlling?

Vlna digitalizace zasáhla již téměř všechny společnosti. Vstupuje nejen např. do jejich výrobních procesů, ale mění se i controlling. Má více možností, více nástrojů a také více automatizace. Jaká je budoucnost controllingu z hlediska samotných controllerů i jejich CFO? Toto je hlavní téma již 22.Controllingového fóra, které pod taktovkou  Controller Institutu, proběhne 23. – 24. května 2019 v příjemném prostředí Zámku Štiřín.

Zkušenosti z jedné firmy? Mohou být užitečné. Ze dvou? Slušná praxe. Z deseti firem? Výborně, pokud to ovšem stihnete před důchodem.

Controllingové fórum znamená možnost získat zkušenosti z několika desítek firem ve dvou dnech a jednom večeru. Controllingové fórum je spousta informací o moderních trendech v controllingu. Controllingové fórum je jediné místo, kde si controlleři s finančními řediteli skutečně rozumí.

O svoje zkušenosti se s Vámi podělí řada topmanažerů. A to jak v panelové diskusi na téma „Časy se mění, controlling také … Co rychleji?“, tak i případovými studiemi přímo z jejich firem. Na aktuální controllingová témata s Vámi budou diskutovat: Zdeněk Bouda, Vedoucí odboru ekonomiky, Pražské služby; Karel Havlíček, Generální ředitel, SINDAT; Jiří Kuchyňa, Finanční ředitel, CreativeDock Holding; Dagmar Růžičková, Vedoucí odboru ekonomiky a administrativy, Národní divadlo; Věslava Piegzová, Finanční ředitelka, Česká zbrojovka; Irena Žáčková, Chief Financial Officer, Euro-Center Holding SE a mnoho dalších.

O inspirativním setkání s příjemným a zábavným doprovodným program se dozvíte více na stránkách www.controllingoveforum.cz.

Newsletter