CEO Twisto Šmída: Úspěch Apple Pay předčil naše očekávání

Více než desetina majitelů Twisto účtů s mobilními telefony Apple si přidala Twisto kartu do Apple Wallet. Jedná se celkově o 2 050 zákazníků. Twisto účet má k dnešnímu dni na 50 tisíc uživatelů. Mobilní telefon od Applu z nich vlastní třetina.

Platbu mobilním telefonem či chytrými hodinkami provedlo do 18:00 přesně 948 zákazníků, což je necelá polovina těch, kteří si Twisto  kartu přidali do Apple Wallet. Aktivní zákazník udělal 1,5 transakce v průměrné hodnotě 360 korun.  K 18:00 zaznamenalo Twisto skoro 1500 nově registrovaných zákazníků, jejíichž banka Apple Pay nepodporuje

„Úspěch Apple Pay předčil naše očekávání. Již od ranních hodin se strhla vlna zákazníků, kteří si přidali Twisto kartu do svých mobilních telefonů. Polovina z nich již platbu také vyzkoušela. Těší nás enormní nárůst nově registrovaných uživatelů, jejichž banka Apple Pay nepodporuje. Zajímavostí je, že mezi těmito novými zákazníky je také řada vysoce postavených manažerů těchto bank,” říká Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista.

 

Newsletter