Česká pobočka realitky Sotheby’s představila nového vlastníka a vedení

Světový lídr ve zprostředkování prodeje luxusních nemovitostí se chce stát jedničkou i v ČR, a to pod novým vedením ředitelky a partnerky Ilony Mančíkové. Czech Republic Sotheby’s International Realty se chystá se svými partnery i na vstup na slovenský a chorvatský trh.

Sotheby’s International Realty se zaměřuje především na unikátní rezidenční nemovitosti v České Republice. Zároveň českým klientům a investorům otevírá cestu k nakupování a pronájmům exkluzivních nemovitostí po celém světě.

„Naším cílem je dostát kvalitou poskytovaných služeb a nabídkou výjimečných nemovitostí zvučnému jménu a dlouholeté tradici celosvětově proslulé značky Sotheby’s International Realty. K tomu nám pomohou moje vlastní zkušenosti z oboru luxusních nemovitostí a znalost lokálního trhu v kombinaci se světovou značkou a možnostmi využití online marketingu,“ uvedla nová obchodní ředitelka Ilona Mančíková.

Rozvoj nechystá Sotheby’s pouze v České republice. Společnost vlastní licenci i pro sousední státy. Na jaře plánuje oficiální otevření nové pobočky v chorvatském Splitu a brzy přibude další zastoupení na Slovensku. Vznikne tak důležitý strategický trojúhelník, který umožní využít nadstandardních vztahů všech tří zemí k propojení trhů v rámci celé Evropy.

Newsletter