Český startupový projekt Daysee vstupuje na KickstarterT

Služba Daysee jako první spojí váš papírový i elektronický diář, a dokonce sociální síť do jednoho. Právě kvůli podpoře produktu vstupuje s novou kampaní na světovou crowfundingovou platformu.

„Naším cílem je vybrat částku nejméně 10 000 EUR, která pomůže dalšímu vývoji unikátního diáře a rozvíjení celé služby. Tu pak plánujeme spustit v listopadu roku 2017. Pomozte i vy podpořit náš diář a zařaďte se mezi první majitele přelomové novinky. Za každý příspěvek předem děkujeme.“, říká Jakub Lekeš, tvůrce projektu.

Vybrat si můžete i z nabídky vnějšího obalu. V současnosti je k dispozici dřevěná verze, v blízké budoucnosti se však dočkáte i kožené a papírové. Kromě toho máte šanci sáhnout i po několika variantách z potisku obalu.

Zjednodušení přináší i forma předplatného. Při platbě za první diář si registrujete svou kartu. Za rok vás Daysee upozorní na možnost zaslání dalšího diáře a zároveň vám umožní zahrnout jakékoliv změny. Pokud vám Daysee vyhovuje, za automatickou platbu z účtu vám zašle diář na nový rok. To vše bez zdlouhavých objednávek.    

Newsletter