Český tým práva firmy Bird & Bird získal ocenění IP Právní firma roku

Český tým práva duševního vlastnictví mezinárodní právní firmy Bird & Bird získal ocenění IP Právní firma roku v České republice v rámci „2019 Global IP Awards“, cenách udílených WTR (World Trademark Review) a IAM (Intellectual Asset Management) v Londýně.  Kromě českého týmu si odnesly ocenění i týmy z Itálie a z Hong Kongu za právní firmy roku v oblasti patentů.

Během posledních deseti let své existence český IP tým pod vedením partnera Vojtěcha Chloupka vybudoval na českém trhu silnou a respektovanou praxi. To dokazuje celá řada prestižních ocenění, která jeho právníci opakovaně získávají.

Mezinárodní tým kanceláře Bird & Bird je uznávaný jako jeden z nejlepších v oboru práva duševního vlastnictví na světě.  Kromě předních příček nejznámějších srovnávacích publikací získal v roce 2015 ocenění za výjimečné výsledky dosažené v předchozím desetiletí „IP Law Firm of the Decade“ (Managing IP). Who’s Who Legal označil Bird & Bird jako IP právní firmu č. 1 na světě.

WTR a IAM jsou přední nezávislé publikace a průvodci právním děním ve světě duševního vlastnictví. Jejich podrobné výzkumy a žebříčky se opírají o osobní rozhovory s téměř 1500 právníky a odborníky na straně klientů, kteří jsou zapojeni do poradenství v různých oblastech práva duševního vlastnictví.

Newsletter