ČEZ ESCO bude dodávat elektřinu pobočkám Komerční banky

Společnost ČEZ ESCO, která se zaměřuje na moderní energetická řešení a dodávky elektřiny a plynu pro velké zákazníky, bude zásobovat elektřinou v letech 2019 – 2021 pobočky Komerční banky po celé České republice.

ČEZ ESCO zvítězila s nejvýhodnější cenou ve vícekolovém výběrovém řízení. Cena je určena za jednu megawatthodinu dodávky a předpokládaný objem dodané elektřiny přesáhne 30 GWh ročně.

„Naší prioritou ve výběrovém řízení bylo získat spolehlivou dodávku elektřiny za co nejlepší cenu. Stabilní dodávka energií je základem pro poskytování kvalitních služeb našim klientům,“ sdělil Vladimír Jeřábek, člen představenstva KB, a dodává: „Vítězná cena je platná pro naši pobočkovou síť, ale mohou jí do budoucna využít i dceřiné společnosti, které jsou součástí skupiny jako například Modrá Pyramida stavební spořitelna, KB Penzijní společnost, ESSOX nebo Komerční pojišťovna.“

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo s naší nabídkou uspět u tak významného zákazníka, jakým je Komerční banka. Naším úkolem bude zajistit nejen odpovídající objem elektřiny do všech poboček banky, ale postarat se i o spolehlivost dodávky,“ říká předseda představenstva a generální ředitel ČEZ ESCO Kamil Čermák.

Komerční banka má celkem 367 poboček a 767 bankomatů po celé České republice.

Newsletter