Chytrý Honza dosáhl v roce 2017 rekordního růstu ve zprostředkování

Společnost Chytrý Honza, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, bilancuje rok 2017. Díky svému kombinovanému online a offline distribučnímu modelu s téměř 1600 specialisty a kamennými pobočkami po celé ČR letos Chytrý Honza dosáhl rekordního růstu v hypotečním a úvěrovém byznysu.

  • Provizní obrat stoupl o 34 % na necelých 0,5 mld CZK.
  • Objem zprostředkovaných hypoték a úvěrů vzrostl o 28 % na více jak 14 mld CZK.
  • Společnost sjednala 19 000 cestovních pojištění a 11 000 životních pojištění.
  • Aktiva ve správě vzrostla o 39 % na 345 mio CZK.

„Z hospodářských výsledků je patrné, že se naší společnosti daří a věříme, že se nám výrazný růstový trend podaří udržet i v roce 2018. Budeme pokračovat v tvrdé práci a dalších inovacích, abychom se stali nejnavštěvovanějším srovnávačem s možností sjednávat finanční produkty online i offline,” komentuje výsledky předseda představenstva Chytrého Honzy Nicolas Eich.

Za rok 2017 navštívilo webové stránky Chytrého Honzy více než 900 000 uživatelů a toto číslo by mělo i nadále růst, stejně jako počet poradců.

V prvním čtvrtletí roku 2018 Chytrý Honza spustí unikátní online nástroj, díky kterému bude  možné sjednat komplexní pojištění motorových vozidel online, bez potřeby návštěvy jakékoliv kamenné pobočky pojišťovny nebo telefonování.

O společnosti Chytrý Honza

Společnost Chytrý Honza nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice, aby si zákazník mohl vybrat ten nejvhodnější – od hypotéky, přes pojištění, až po investice. Široký výběr, možnost přizpůsobit si produkt na míru, čas na rozmyšlení při rozhodování a zároveň jeho úspora dělají z Chytrého Honzy platného partnera při řešení osobních financí.

Od svého vzniku v roce 2009 Chytrý Honza získal více než 140 000 spokojených zákazníků. Kromě online srovnávače provozuje také síť s kamennými pobočkami a zákaznické centrum, v jehož řadách působí více než 1600 profesionálních specialistů. Společnost má dva investory, a to investiční fond Jakuba Havrlanta Rockaway Capital a nizozemskou skupinu Aegon.

Newsletter