ChytryHonza.cz rozšiřuje portfolio o investování online

Společnost ChytryHonza.cz, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, svým zákazníkům nově nabízí sjednání investičních produktů kompletně online. Celým procesem klienta provede investiční platforma Portu, která sestaví jeho profil a navrhne vhodnou investiční strategii.

“Inovace jsou nedílnou součástí naší strategie, kterou se nám dlouhodobě daří plnit. Letos jsme spustili online nástroj pro sjednávání povinného ručení a ke stejnému kroku se chystáme v oblasti životního pojištění,” říká Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

Zákazník má tedy na výběr mezi fyzickým poradcem společnosti ChytryHonza.cz nebo si může nechat doporučit investiční strategii robo-poradcem Portu. Ten je první online investiční platformou svého druhu v Česku a vznikl ve společnosti WOOD & Company, která je největším obchodníkem s cennými papíry ve střední a východní Evropě působící na investičním trhu již více jak 25 let.

Portu nejdříve na základě podrobného dotazníku zjistí osobní profil klienta, především jeho zkušenosti s investováním, postoj k riziku a finanční cíle. Následně navrhne optimální investiční strategii, otevře účet a každý den kontroluje, jak investice pracují. Minimální vklad činí 1000 korun a poplatek je 1 % ročně z hodnoty investovaného majetku.

“Jsme velmi rádi, že se nám podařilo vytvořit partnerství s dalším českým fintech projektem, který na trh přináší inovace a je průkopníkem v oblasti online investic v České republice,” říká Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

„Vážíme si toho, že jde ChytryHonza.cz do toho s námi a nebojí se inovovat a kultivovat české prostředí investic a investičního poradenství,” říká Radim Krejčí, zakladatel a šéf Portu.

Newsletter