CMI v červnu získala tituly od vydavatelství Mladá fronta

Skupina Czech Media Investment (CMI) Daniela Křetínského a Patrika Tkáče se od června stala vydavatelem a provozovatelem veškerých titulů a internetových stránek odkoupených od vydavatelství Mladá fronta firmou Serafico. Tituly Mladé fronty získala od Serafica společnost CN Invest ze skupiny CMI. CMI to uvedla v tiskové zprávě.

Serafico část vydavatelství Mladá fronta koupila v době, kdy Úřad pro ochranu hospodářské soutěže stále šetřil, zda tituly může převzít CMI.

CN Invest bude mít stejně jako další mediální firma skupiny Czech News Center pětičlenné představenstvo složené z předsedkyně představenstva Libuše Šmuclerové a členů Daniela Křetínského, Davida Bregara, Daniela Častvaje a Tomáše Stránského. Sídlo redakcí a dalších útvarů spojených s jejich provozem bude nadále na adrese Komunardů 1584/42 v pražských Holešovicích.

Mezi nově nabyté tituly patří E15, E15 Weekly, F.O.O.D., Betynka, Dieta, Moje psychologie, Moje zdraví, Maminka, For Men, Computer, Lidé a země, Bydlení stavby reality, Strategie, ZEN magazín, Mateřídouška a Sluníčko. Dále internetové stránky avmania.cz, digiarena.cz, E15.cz, finexpert.cz, strategie.cz, zeny.cz, connect.cz, autorevue.cz, doupe.cz, f1sport.cz, sportrevue.cz, mobilmania.cz, motogpsport.cz, zive.cz, formenonline.cz, abecedazahrady.cz, dama.cz, fitweb.cz, maminka.cz, recepty.cz, lideazeme.cz, orbion.cz a hledejceny.cz.

CMI prostřednictvím Czech News Center vydává například deníky Blesk a Aha! nebo časopisy Reflex a Svět motorů.

Newsletter