Country Risk Conference 2017 nabídne odpovědi na aktuální otázky

„Stojí Evropa na rozcestí, nebo jej už minula?“ Odpovědi na tuto a další aktuální otázky nabídne ve středu 24. května Country Risk Conference 2017. Akce, na které se potkávají přední odborníci spolu se zástupci úspěšných firem, se v České republice uskuteční již posedmé. Pořadatelem je společnost COFACE, která obdobné konference organizuje i v dalších státech, kde působí jako jeden z lídrů trhu v pojištění firemních pohledávek.

Evropa i svět procházejí obdobím výrazných zvratů, které se projevují nejen v politice, ale i v byznysu. Nosným tématem letošních přednášek proto bude, jaké můžeme v brzké době očekávat změny v podnikatelských rizicích, nových nařízeních i světovém obchodu a investicích. O těchto tématech budou diskutovat například Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR, Lukáš Kovanda, hlavní ekonom společnosti Cyrrus, či Grzegorz Sielewicz, hlavní ekonom COFACE CEE.

Shrnutí nejpodstatnějších informací včetně jednotlivých prezentací bude po skončení konference dostupné na webu společnosti COFACE.

Newsletter